Idziemy do przodu – staliśmy się częścią Grupy Bauer

Idziemy do przodu – staliśmy się częścią Grupy Bauer


„Ponad 10 lat temu – 12 kwietnia 2006 roku, (jako przeciętnie rokujący student) założyłem z kumplami małą agencję interaktywną – widzialni.pl – „Mamy lek na niewidzialność (dla firm) w Internecie”. Nie miałem zielonego pojęcia, w co się pakujemy” – na swoim profilu na Facebooku napisał Mateusz Zyguła. W kwietniu 2016 roku nasz Szef uznał, że w Grupie Bauer firma ma szansę rozwijać się szybciej.

Minęła dekada i przyszedł czas na zmianę. W kwietniu 2016 roku świętowaliśmy 10 lat działalności. 1 marca 2016 roku przekształciliśmy się w spółkę, a teraz dołączyliśmy do międzynarodowego koncernu medialnego Bauer Media Group, który dostrzegł prężnie rozwijającą się firmę i złożył korzystną propozycję. „Po ustaleniach zasad współpracy i tego, co nasza firma zyska na synergii oraz zapewnieniu, że będę mógł realizować dalej swoją strategię, zdecydowałem o wejściu w struktury Grupy Bauer” – komentuje Mateusz Zyguła.

Przez 10 lat naszej działalności sukcesywnie rozwijaliśmy ofertę i podnosiliśmy jakość usług. Zwiększała się też liczba zatrudnianych specjalistów. Obecnie w Widzialnych pracuje 50 osób (część zdalnie, a w naszym poznańskim biurze 30). Od 2007 roku jesteśmy członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Na swoim koncie mamy ponad 1300 zrealizowanych usług dla klientów niemal z każdej branży. Teraz liczymy na więcej.

Widzialni_firma

Dyrektorem zarządzającym – i prezesem – nadal pozostaje Mateusz Zyguła, założyciel widzialni.pl i dotychczasowy właściciel. „Firmę cały czas traktuję jak własne dziecko – nic w tej kwestii się nie zmieniło” – komentuje Mateusz.

Dzięki wejściu w struktury koncernu Bauer Media Group mamy możliwość poszerzenia oferty i zwiększenia jakości usług.

—————–

Grupa Bauer to niemiecki holding, w skład którego wchodzą spółki działające w segmentach: wydawniczym, internetowym, poligraficznym i radiowym. Na całym świecie posiada ponad 600 tytułów prasowych, 400 serwisów internetowych oraz 100 stacji radiowych i telewizyjnych.

Grupa Bauer Media to największe wydawnictwo w Europie (Twój Styl, Tele Tydzień, Naj, Pani, Chwila dla Ciebie, Bravo, Świat wiedzy itd.), właściciel m.in. grupy RMF oraz Interia.pl.

Idziemy do przodu – staliśmy się częścią Grupy Bauer
Ocena

+ Nie ma komentarzy

Dodaj własny

Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności