Raport skuteczności od Google Search Console dostaniesz mailem!

Raport skuteczności od Google Search Console dostaniesz mailem!


Google wprowadziło nową funkcję, która umożliwia otrzymywanie maili z wynikami z Google Search Console za dany miesiąc.

Raporty wysyłane są do zweryfikowanych właścicieli kont Google Search Console i informują o tym, jak wyglądała miesięczna skuteczność w wyszukiwarce.

Co znajdziesz w raporcie?

To sprawozdanie podsumowuje miesięczne dane z Google Search Console. Informuje o wszystkich działaniach na stronie, takich jak wyświetlenia, kliknięcia, strony z najskuteczniejszymi treściami, kraje, skuteczność na urządzeniach mobilnych i desktopowych, średnie rankingi oraz wiele innych przydatnych informacji.

Twoja lipcowa skuteczność w wyszukiwarce Google

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się raport od Google Search Console. Informacja pochodzi z Twittera Murata Yatagana, byłego Googlersa, obecnie pracującego dla Brainly.

Więcej na ten temat (choć nie w języku angielskim) znajdziecie na Twitterze SEO Alive.

Miesięczny raport pozwoli upewnić się, że osoby, które otrzymują e-maile od Google, będą miały na uwadze swoje rankingi wyszukiwania, a co za tym idzie wydajność SEO. Zapewne wpłynie to na zwiększoną działalność agencji SEO, ponieważ maile wysyłane będą prosto do klientów. Może to również prowadzić do częstszego kontaktu na linii agencja-klient, gdyż tego typu raporty mogą nasuwać wiele pytań na temat wydajności SEO.

Raport skuteczności od Google Search Console dostaniesz mailem!
Ocena

+ Nie ma komentarzy

Dodaj własny

Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności