SEO Bohater


Jednym z najłatwiejszych i najtańszych sposobów zdobycia linków jest katalogowanie. Może dlatego co jakiś czas pojawiają się nowe aplikacje wspomagające tę czynność. Całkowicie darmowym narzędziem, które służy do wypełniania formularzy, a co za tym idzie świetnie nadaje się do katalogowania jest wtyczka do Mozilli Firefox: Autofill. Jest to półautomat, który umożliwia stworzenie profili, a później przy pomocy jednego przycisku wypełnia formularz.

Aplikacja, która także warta jest uwagi to SEO Bohater. Niestety nie jest ona darmowa, ale możemy za darmo ją przetestować.
W wersji demo wiele funkcji jest niedostępnych, ale na pewno przyda się do przetestowania i sprawdzenia o ile ułatwia ona katalogowanie :). Program można pobrać ze strony: http://www.seo.cyfropolis.pl/index.php/download, następnie instalujemy go i zaczyna się zabawa. Przechodząc w menu do opcji projekty, musimy stworzyć nowy projekt wpisując tam jego nazwę. Podwójnie klikamy na stworzony przez nas projekt i klikamy w ikonkę ustawienia katalogowania. W tym momencie wypełniamy wszystkie niezbędne do katalogowania dane. Dużą zaletą programu jest możliwość ustalenia jakie słowa na stronie mają się podświetlać – dzięki temu możemy ustalić nazwy kategorii, które podczas wczytywania się katalogu będzie SEO Bohater podświetlał. Zapisujemy ustawienia i do testów wklejamy adres znanego nam katalogu w przeglądarkę aplikacji SEO Bohatera i uruchamiamy katalog. SEO Bohater wypełnia nam cały formularz, pozostaje nam wówczas tylko przepisanie captchy oraz kliknięcie na przycisk „wyślij”.

Oto kilka zalet programu:

  • automatyczne uzupełnienie formularzy katalogów,
  • podświetlanie wybranych fraz na stronach katalogów. (np. kategorię lub link typu „dodaj stronę”),
  • możliwość dodawania tekstów do wypełnienia formularza katalogów z synonimami.
  • opcja podpowiadania synonimów w pełnej odmianie języka polskiego,
  • możliwość oznaczania katalogów w tabeli katalogów pod kątem ich wartości, np. typ katalogu, czy jest moderowany, płatny, wymaga linka zwrotnego, jaką ma tematykę, jaki ma Page Rank i site,
  • możliwość dodawania katalogów do czarnej listy, dodanych, oczekujących na zatwierdzenie,
  • możliwość wszechstronnego filtrowania list katalogów,
  • opcja natychmiastowego pingowania po zatwierdzeniu wpisu jako dodanego. Współpraca z dodatkowym programem SB Pinger, który ponawia pingowania jeszcze kilka razy.
SEO Bohater
Ocena

2 Komentarze

Dodaj własny

+ Napisz komentarz

Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności