Unowocześniona wyszukiwarka Google Earth


Dziś Google udostępniło nową wersję Google Earth 6.2, która posiada znacznie lepszą jakość. Wyszukiwarka Google Earth korzysta ze zdjęć satelitarnych, które teraz są znacznie bardziej ujednolicone, przez co mapa uzyskuje znacznie estetyczniejszy wygląd. Również interfejs wyszukiwania uległ zmianie. Dodatkowo została dodana funkcja umożliwiająca dzielenie się zdjęciami na koncie Google+ pochodzącymi właśnie z Google Earth.

Czym różni się Google Earth 6.2 od poprzedniej wersji? Na pewno znacznie lepszą estetyką i wyrównaną jakością zdjęć. Wcześniej obraz kuli ziemskiej dawał wrażenie złożonego z wielu – nie zawsze idealnie dopasowanych z sobą – łat, był formą mozaiki. Wynikało to z faktu, iż wyszukiwarka korzysta ze zdjęć satelitarnych, które wykonywane są w różnych warunkach (lepszej i gorszej pogody), jak i w zróżnicowanym czasie. Obecnie graficzny interfejs jest znacznie lepszej jakości niż w poprzednich wersjach Google Earth.

Dzięki nowej wersji mapy można teraz dzielić się oglądanymi miejscami, które wybierzemy, ze swoimi znajomymi na Google+.

Warto dodać, że Google Earth 6.2 to również znacznie lepsza wyszukiwarka. Opcje połączeń transportu publicznego oraz ścieżek rowerowych pozwolą na rzeczywiste zaplanowanie trasy wycieczki. Natomiast opcja autouzupełniania da nam możliwość lepszej personalizacji wyników.

Unowocześniona wyszukiwarka Google Earth
Ocena

2 Komentarze

Dodaj własny
    • 2
      Marlena Sobczak-Zienkiewicz

      Google Earth wykorzystuje dane zamieszczone w „Miejscach Google (Google Places)” i nie ma potrzeby dodawania ponownie firmy do Google Earth.

+ Napisz komentarz

Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności