widzialni.pl – Certyfikowany Partner Google Adwords


Google stara się regulować i dbać o to, aby rynek tworzenia i prowadzenia kampanii Google Adwords był uporządkowany. Firmom, agencjom prowadzącym kampanie reklamowe dla swoich klientów udzielane są specjalne, nobilitujące wyróżnienia i świadectwa. Jest to bez wątpienia dobry sposób, pozwalający osobom szukającym profesjonalistów Google Adwords, na to, aby wybrać tych najlepszych, których kwalifikacje są formalnie potwierdzone.

Tak, właśnie, sami o tym dobrze wiemy, doceniamy i rozumiemy, jednak co ciekawe do tej pory nam, widzialnym.pl nie śpieszyło się, aby zdobyć prestiżowe google’owskie certyfikaty. Przeprowadziliśmy z powodzeniem dziesiątki kampanii reklamowych dla rzeszy naszych klientów, zdobyliśmy praktyczną wiedzę i umiejętności. Zawsze brakowało nam jednak czasu na przystąpienie do egzaminów, które potwierdzą nasze indywidualne kwalifikacje oraz pozwolą na określenie firmy mianem „partnera Google”.

Co się odwlecze… Google w ostatnim czasie zmieniało kryteria i sposoby egzaminowania osób zajmujących się tworzeniem kampanii Google Adwords. Kiedy nowe zasady zostały ustalone, nie pozostało nam już nic innego jak przystąpić do indywidualnych egzaminów. Zdaliśmy rzecz jasna przy pierwszym podejściu, zaawansowana część testów zmuszała jednak do wysilenia szarych komórek.
Efekty i dowody prezentujemy poniżej:

Certyfikat Google

Dzięki zdaniu egzaminów skierowanych dla specjalistów Adwords oraz dodatkowym warunkom, związanym z określonymi wydatkami firmy w programie Google Adwords, nasza firma uzyskała status Certyfikowanego Partnera Google.

widzialni.pl – Certyfikowany Partner Google Adwords
Ocena

2 Komentarze

Dodaj własny

+ Napisz komentarz

Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności