Prowadzisz firmę w Białymstoku i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z szeregiem obowiązków, które spoczywają na barkach przedsiębiorcy. Niezależnie od tego czy działalność wykonywana jest na terenie Białegostoku czy innego miejsca w województwie podlaskim lub nawet na terenie całej Polski, jednym z podstawowych zadań jest promocja biznesu.
Skuteczna reklama w wyszukiwarce Google to obecnie najlepszy sposób na wyróżnienie swojej firmy na tle innych podmiotów.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Popularność kampanii Google Ads

Niegdyś głównymi zabiegami promocyjnymi były ulotki, ogłoszenia w prasie, radiu, telewizji czy widoczne banery w lokalizacji firmy, świadczące o jej obecności. Internet jest obecnie miejscem, gdzie najczęściej wyszukiwane są określone produkty czy usługi. Nic zatem dziwnego, że reklamy w Google to najlepszy sposób na promocje własnego biznesu w sieci. Popularność kampanii Google Ads (wcześniej Google Adwords) rośnie z roku na rok i stanowi, obok pozycjonowania, efektywną metodę na wzrost ruchu na stronie internetowej, co z kolei przekłada się na zwiększenie sprzedaży.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Białystok, jak i innych zakątkach Polski.

Kampanie Ads, czyli linki sponsorowane w akcji

Pod pojęciem kampanii Google Ads (do niedawna Google Adwords) należy rozumieć specjalny system reklamowy, stworzony przez giganta ze Stanów Zjednoczonych. Taki rodzaj reklam w Google można podzielić ze względu na kilka rodzajów prowadzonych kampanii. Ads mogą występować w formie:
  • linków sponsorowanych jako kampania w sieci wyszukiwania – reklamy pojawiają się w wyświetlanych wynikach dopiero po wpisaniu określonych słów kluczowych,
  • sieci reklamowej – kampania Google Ads (wcześniej Google Adwords) prowadzona jest na witrynach współpracujących ze sobą w ramach programu Google Adsense. Banery reklamowe wyświetlane są po wejściu na daną stronę internetową,
  • zakupy Google kampania banerowa, która zawiera informacje o proponowanym produkcie lub usłudze, włączając w to zdjęcie, cenę czy nawet krótki opis,
  • remarketing – kampanie Ads wyświetlane są dopiero po odwiedzeniu konkretnej strony, mogą pojawiać się na innych witrynach,
  • reklama na Youtube – reklamy typu display pojawiają się w formie banneru podczas odtwarzania materiałów wideo,
  • reklama Gmail – kampania Google Ads (wcześniej Google Adwords) prowadzona jest za pośrednictwem popularnego systemu poczty elektronicznej.

Wymierne korzyści kampanii Ads

Przedsiębiorca, który zastanawia się nad skorzystaniem z możliwości, jakie daje kampania banerowa Adwords, powinien zapoznać się z zyskami, jakie związane są z tego typu działaniami. Decydując się na promocję linków sponsorowanych główną korzyścią będzie zwiększenie ruchu na stronie internetowej. To z kolei może przełożyć się na większą sprzedaż towarów lub usług, zwłaszcza gdy witryna zawiera cennik proponowanej oferty. Jednocześnie warto pamiętać, że zasięg reklam w Google, częstotliwość ich występowania czy czas aktywności zależny jest od budżetu, jaki przedsiębiorca przeznaczy na te działania.


Działamy na terenie całej Polski



Kompleksowe usługi linków sponsorowanych



Ponad 10-cio letnie doświadczenie

Nasza agencja proponuje wysokiej jakości kampanie Google Ads, które można skonfigurować w zależności od wymagań i oczekiwań klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami w celu poznania dokładnej wyceny usługi.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Białymstoku

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Podlaskie
Lubelskie
Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.5/5 na podstawie 3 głosów