Prowadzisz firmę w Częstochowie i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Reklama jest kluczem do sukcesu każdej firmy, a odpowiednio przeprowadzona kampania Google Ads (wcześniej Google Adwords) pozwala na osiągnięcie wysokich wyników konwersji.
Co kryje się pod tym pojęciem? Szeroko zakrojone działania Ads to system reklamowy sieci Google, który polega na skutecznym promowaniu linków sponsorowanych z określonymi produktami bądź usługami.
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Google Display Network

Reklamy w Google mogą pojawiać się w formie kampanii w sieci wyszukiwania, po wpisaniu konkretnych słów kluczowych. Linki sponsorowane wyświetlane są także na wybranych stronach internetowych, współpracujących w sieci reklamowej Google Display Network, która obejmuje swoim zasięgiem witryny w programie Google Adsense. Ponadto reklamy w Google, wykonywane poprzez kampanię Ads w Częstochowie i na terenie całej Polski, mogą być wyświetlane podczas zakupów w Google czy odtwarzania wideo na Youtubie.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Częstochowa, jak i innych zakątkach Polski.

Popularne kampanie banerowe

Temat kampanii banerowych staje się coraz popularniejszy wśród przedsiębiorców poszukujących skutecznego sposobu na promocję własnego biznesu. To, obok pozycjonowania, efektywna metoda na zwiększenie ruchu na stronie, pozyskanie nowych klientów oraz zareklamowanie swojej oferty. Kampanie Google Ads zyskują sympatię wielu właścicieli firm i przynoszą wymierne korzyści tym, którzy zdecydowali się na promowanie działalności poprzez reklamy w Google. Nasza agencja wykonuje skuteczne i dostosowane do wszelkich wymagań kampanie Ads dla klientów z każdej branży i o zróżnicowanym budżecie. Wśród cech, jakimi odznaczają się kampanie wykorzystujące banery warto wymienić możliwość precyzyjnego kierowania reklam, uwzględniając wymagania stawiane przez przedsiębiorców.

Kontrola kosztów kampanii

Dużym atutem jest ścisła kontrola kosztów, dzięki odpowiedniej znajomości cen za kliknięcia czy wyświetlenia. Kampanie Google Ads (wcześniej Google Adwords) mogą pochwalić się zasięgiem nawet do 90% użytkowników Internetu, co plasuje je w czołówce najbardziej skutecznych form reklamy w sieci. Co ciekawe, szybkie dotarcie do potencjalnych klientów i wzrost ruchu na stronie może przynieść szybsze efekty niż przy działaniach SEO. Dużym ułatwieniem jest także możliwość przeprowadzenia kampanii Google Ads w takich serwisach jak Youtube, Gmail czy Bloger.

Jaka jest cena kampanii banerowej?

Koszty reklam w Google w Częstochowie czy na terenie innego miasta w Polsce, uzależnione są od kilku czynników. Głównymi elementami jest czas i miejsce wyświetlania banerów czy liczba kliknięć w reklamę, stanowiących konwersje. Istnieje kilka modeli rozliczeń, które można zastosować przy kampaniach Google Ads.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

Nasza agencja oferuje korzystny cennik usług związanych z linkami sponsorowanymi, a także atrakcyjne wyceny kampanii banerowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu Adwords oraz SEO, jesteśmy w stanie zaproponować najlepiej dobrane działania. W celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Częstochowie

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Świętokrzyskie
Łódzkie
Podkarpackie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.3/5 na podstawie 12 głosów