Prowadzisz firmę w Gdańsku i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

W dzisiejszych czasach najskuteczniejszą formą marketingu jest reklama w Google. Pozwala dotrzeć do grupy potencjalnych klientów zainteresowanych branżą, w jakiej się specjalizujemy. Linki sponsorowane bezpośrednio kierują internautów do Państwa domeny, zwiększając tym samym ruch na witrynie oraz generując zyski.
Kampania Google Ads (dawniej Google Adwords) pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców i wypromować własną działalność w obrębie Gdańska oraz innych miast.
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Wyróżnić się na tle konkurencji

Kampania w sieci wyszukiwania pozwala wypromować się i wyróżnić na tle konkurencji – linki sponsorowane mają za zadanie skuteczniej przyciągać internautów na Państwa witrynę. Po wpisaniu odpowiedniego hasła kluczowego w okno wyszukiwarki, Państwa domena powinna wyświetlać się jako jedna z pierwszych na liście. To zwiększa prawdopodobieństwo, że użytkownicy dotrą do treści znajdujących się na Państwa stronie.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Gdańsk, jak i innych zakątkach Polski.

Kampania Ads w Widzialni.pl

Agencja Widzialni.pl oferuje kampanie Google Ads (do niedawna Google Adwords), skierowane do firm oraz prywatnych właścicieli stron internetowych. Jest to program, który pozwala przeprowadzić reklamę w Google przy użyciu utworzonej treści reklamowej oraz słów kluczowych. Kampania Ads wymaga założenia konta Gmail oraz określenia, jaki budżet przeznaczymy na promocję – ile pieniędzy będziemy wydawać dziennie na działania marketingowe w ramach kampanii Google Ads (wcześniej Google Adwords). Określając grupę docelową, należy również wziąć pod uwagę lokalizację. Jeśli obszarem naszej działalności jest Gdańsk, swoją ofertę powinniśmy kierować głównie do mieszkańców tego miasta.

Skuteczna promocja za pomocą wyszukiwarki Google

Dla każdego biznesu najważniejsza jest pozycja, jaką zajmuje dana strona internetowa w wyszukiwarce Google. Internauci zwykle odwiedzają te witryny, które wyświetlają się jako pierwsze, a do tych należą linki sponsorowane. Inwestując w reklamę w Google, zwiększamy szansę na to, że nasza witryna zyska szersze grono odbiorców.

Nie tylko Google Ads

Kampania w sieci reklamowej przynosi wymierne korzyści, a jej cennik w agencji Widzialni.pl zależy od kilku czynników – konkurencyjności, lokalizacji oraz Państwa sugestii, jaki budżet chcieliby Państwo przeznaczyć na działania promocyjne. Znając Państwa oczekiwania, jesteśmy w stanie właściwie zaplanować kampanię Ads (wcześniej AdWords) oraz skutecznie wypromować linki sponsorowane w wyszukiwarce Google. Doskonałym uzupełnieniem kampanii Google Ads (wcześniej Adwords) są również kampanie banerowe. Kampanie banerowe są jedną z form reklamy internetowej – posiadają elementy graficzne zachęcające użytkownika, aby kliknął w link, a tym samym został przekierowany do strony docelowej.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

Agencja Widzialni.pl zajmuje się również dziedziną, jaką jest Google Display Network, czyli siecią reklamową skupiającą witryny internetowe, filmy i aplikacje mobilne. Cena usługi jest korzystna, a przy tym umożliwia nam dokładne zaplanowanie kampanii Ads, tak, aby linki sponsorowane zapewniały pożądany ruch na danej stronie internetowej.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Gdańsku

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Pomorskie
Kujawsko-pomorskie
Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.4/5 na podstawie 8 głosów