Prowadzisz firmę Gdyni i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Bez znaczenia czy prowadzić firmę w Gdyni, Gdańsku, Koszalinie czy nawet Zakopanem, w każdym zakątku Polski i świata trudno funkcjonować na rynku bez odpowiedniej promocji. Reklama jest podstawą handlu, o czym wiedzą przedsiębiorcy od pokoleń. Jednak, odpowiednia promocja powinna być podparta stosownymi działaniami, które przyniosą najlepszy efekt i skutecznie zachęcą do skorzystania z oferty.
Kampanie Google Ads (do niedawna Google Adwords) to nowy sposób na reklamę, wykorzystujący możliwości, jakie daje Internet. Sprawdź jak sprawnie wypromować własną działalność i osiągnąć wysokie wyniki sprzedaży.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Kampania Ads – wymierne korzyści

Coraz popularniejszy system reklamowy Google Ads to rodzaj kampanii, który polega na promocji i odpowiednim wyświetlaniu linków sponsorowanych. Mówiąc prościej, reklama w Google, zachęcająca do przejścia na stronę przedsiębiorcy, pojawia się podczas korzystania z zasobów sieci i oddziałuje na użytkownika. Kampania banerowa może przyjmować różne formy, zarówno typowo tekstowe, jak i graficzne (mowa tutaj o reklamach typu display). Najpopularniejsze rodzaje kampanii Google Ads to kampania w sieci wyszukiwania, czyli wyświetlanie linków tekstowych po wpisaniu określonych słów kluczowych w wyszukiwarce.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Gdynia, jak i innych zakątkach Polski.

System promocji kampanii Ads

Drugim popularnym sposobem na wykorzystanie reklam w Google jest zamieszczanie ich na stronach internetowych, współpracujących ze sobą w ramach Google Adsense. Ponadto system promocji kampanii Ads (do niedawna Google Adwords) może występować w formie banerów także w serwisie Youtube czy za pośrednictwem poczty Gmail. Trudno wskazać jeden, obowiązujący cennik usługi, jaką są kampanie Google Ads. Na ostateczną wysokość budżetu, który powinien przygotować przedsiębiorca, składa się kilka czynników. Wśród najważniejszych znajduje się czas i miejsce wyświetlania linków sponsorowanych.

Cena kampanii banerowej

Kampanie Google Ads (wcześniej Google Adwords) mogą być rozliczane według kilku modeli, odpowiadających za dany zakres działań. Wśród najczęściej stosowanych znajduje się tzw. CPC, czyli cost per click – według niego rozliczenie następuje tylko za faktyczne kliknięcia w baner. Drugim modelem, wykorzystywanym zazwyczaj w kampanii Ads sieci reklamowej jest CPM (cost per mille) i polega on na podawaniu w cenniku ceny tysiąca wyświetleń danej reklamy.

Kampanie Google Ads – oferta dla najbardziej wymagających

Istnieje jeszcze jeden model rozliczenia kampanii Google Ads, czyli CPV (cost per view) i dotyczy ilości wyświetleń banerów w materiałach wideo serwisu Youtube. Nasza agencja proponuje korzystne warunki prowadzenia kampanii banerowej, uwzględniającej oczekiwania i wymagania klienta.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

Dobieramy najlepsze rozwiązania, przynoszące pożądane efekty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy, jesteśmy w stanie wykonać kampanie Google Ads na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Gdyni

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Pomorskie
Kujawsko-pomorskie
Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.3/5 na podstawie 9 głosów