Prowadzisz firmę w Katowicach i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Prowadzisz firmę w Katowicach lub innym mieście na terenie województwa śląskiego? Szukasz sposobu na skuteczną promocję swojej działalności?
Możesz w prosty sposób zwiększyć zasięg swojej oferty oraz strony internetowej dzięki kampaniom Google Ads (do niedawna Google Adwords).
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

System reklam w Google

To system reklam w Google, który umożliwia dotarcie do większej liczby użytkowników sieci, a tym samym potencjalnych klientów, zainteresowanych współpracą z promowaną firmą. Sprawdź sam, jak dzięki tej metodzie zwiększyć swoje szanse na rynku! Kampanie banerowe, czyli wspomniane reklamy w Google, to sposób na wyświetlanie linków sponsorowanych, po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych lub odwiedzając współpracujące ze sobą strony internetowe.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Katowice, jak i innych zakątkach Polski.

Korzyści z kampanii Google Ads

Banery reklamowe mogą pojawić się także w formie display podczas oglądania filmów na Youtubie, robienia zakupów w Google czy nawet korzystając z poczty Gmail. Korzystanie z możliwości, jakie daje kampania Google Ads (do niedawna Google Adwords) przynosi wymierne korzyści, które może odczuć każdy przedsiębiorca. Wśród największych zalet kampanii Ads warto wymienić:
  • zwiększenie ruchu na stronie – użytkownicy dzięki wyświetlanym linkom sponsorowanym mogą w większym stopniu dotrzeć do witryny przedsiębiorcy i zapoznać się z jego ofertą,
  • wzrost sprzedaży – wraz ze zwiększenie ruchu, związana jest także większa sprzedaż oferowanych produktów lub usług. To zdecydowanie cena, jaką warto ponieść, decydując się na kampanie Ads,
  • płatność za efekt – przedsiębiorca ma kontrolę nad budżetem przeznaczonym na działania Adwords i płaci tylko za kliknięcia w reklamę, a nie za samo jej wyświetlenie. To efektywna forma rozliczenia, która pozwala na osiągnięcie wysokich wyników przy niezawyżonym cenniku,
  • całkowita kontrola – reklamy w Google są odpowiednio skonstruowane, a mnogość opcji i możliwości ich rozwoju sprawia, że linki sponsorowane mogą być wyświetlane dokładnie w taki sposób, w jaki życzy to sobie klient.

Cennik kampanii Google Ads (dawniej Adwords)

Nasza agencja proponuje korzystne ceny działań skupionych wokół Adwords, w tym zarówno kampanii w sieci wyszukiwania, jak i reklam wyświetlanych na konkretnych witrynach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

Szukamy najlepszych rozwiązań, które dadzą wymierne korzyści i oczekiwane efekty. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na kampanie Google Ads i SEO.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Katowicach

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Świętokrzyskie
Łódzkie
Podkarpackie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.6/5 na podstawie 18 głosów