Prowadzisz firmę w Kielcach i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest skutecznie prowadzona kampania Google Ads (wcześniej Google Adwords) lub inne działania marketingowe np. pozcyjonowanie służące promocji biznesu – dobra reklama w Google sprzyja rozpowszechnianiu działalności, niezależnie od tego, czy mamy do `czynienia z firmą z Kielc czy z innego regionu. W dzisiejszych czasach najczęściej wykorzystywanym medium jest Internet.
Mając konto Gmail, jesteśmy w stanie przeprowadzić kampanię Ads przy pomocy narzędzi, jakie zapewnia nam współczesny marketing oparty na działaniach internetowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Reklama w Google prowadzi do zwiększenia konwersji

Przede wszystkim należy ustalić linki sponsorowane, czyli odnośniki do konkretnych podstron, które będą kierować internautów na Państwa domenę. W ten sposób reklama w Google prowadzi do zwiększenia konwersji oraz popularności danej marki czy podmiotu. Większość z nas zastanawia się, jaki jest cennik usługi, jakiej mogą nam udzielić profesjonaliści z agencji Widzialni.pl. Cena za skutecznie prowadzone kampanie Ads (wcześniej Google Adwords) może się różnić w zależności od wielu czynników decydujących. Ważną rolę odgrywa branża, tam, gdzie konkurencja jest większa, wzrastają również koszty, podobnie jest w przypadku miejscowości. Firmy z Kielc będą miały niższą stawkę niż warszawskie przedsiębiorstwa, ponieważ rynek jest znacznie mniejszy.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Kielce, jak i innych zakątkach Polski.
Jeśli chcemy dotrzeć do dużego grona odbiorców, powinniśmy zdecydować się na kampanie Google Ads, które służą promocji działalności. Specjaliści z agencji Widzialni.pl wygenerują odpowiednie linki sponsorowane, które będą służyć reklamie w Google. Taka kampania w sieci wyszukiwania pozwoli wyróżnić się podmiotom spośród konkurencji, dzięki czemu mogą Państwo zwiększyć zasięg swojej działalności, nie tylko na rynek w obrębie Kielc, ale także innych miast w Polsce.
Spośród różnych metod promocji najskuteczniejszą okazują się kampanie Ads (wcześniej Google Adwords) oparte na linkach sponsorowanych lub banerach reklamowych, gdzie na podstawie odpowiedniej selekcji ustala się frazy kluczowe, które będą odnosić internautów do kampanii Google Ads. Z racji tego, że użytkownicy internetu poszukują informacji poprzez wpisanie pożądanych zapytań, kampanie banerowe mogą odnieść ich do Państwa witryny, zwiększając konwersję.
Jedną z form przyciągającą internautów jest reklama typu display, atrakcyjna dla odbiorców. Skuteczna reklama w Google znacznie zwiększy zasięg Państwa działalności, dzięki czemu można zdobyć więcej klientów i większy obrót.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

Kampanie Ads (wcześniej Adwords) prowadzone przez specjalistów z dziedziny IT pozwolą wypromować firmy, niezależnie od branży oraz lokalizacji, ponieważ reklama w Google może być prowadzona z każdego miejsca na świecie. Wystarczy dobrać odpowiednie linki sponsorowane, aby kampanie Google Ads przyniosły wymierne korzyści.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Kielcach

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Świętokrzyskie
Mazowieckie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.3/5 na podstawie 3 głosów