Prowadzisz firmę w Krakowie i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Skuteczna reklama jest kluczem do sukcesu – dzięki niej zyskujemy zainteresowanie potencjalnych klientów i generujemy większe zyski. Bilboardy czy ulotki przechodzą powoli do lamusa, są wypierane przez marketing internetowy, którego jedną z form jest kampania Google Ads czy SEO.
Kompanie Google Ads (dawniej Google Adwords) nie należą do łatwych czynności – wymagają znajomości robotów wyszukiwarki, dlatego reklama w Google powinna być prowadzona przez specjalistów. Kampanie Google Ads to specjalność agencji Widzialni.pl.
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Reklama w Google jest najskuteczniejszą formą marketingu

Zajmujemy się wszystkimi działaniami reklamowymi w obrębie stron internetowych, przy czym szczególne miejsce zajmuje kampania w sieci wyszukiwania. Wychodzimy z założenia, że reklama w Google jest najskuteczniejszą formą marketingu, ponieważ linki sponsorowane przyciągają największą grupę odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Kampanie Google Ads nie są kierowane do przypadkowych internautów – odbiorcami są wyłącznie osoby poszukujące informacji czy usług związanych z naszą działalnością.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Kraków, jak i innych zakątkach Polski.

Czym jest kampania Ads (dawniej Google Adwords)?

Jest to system reklamowy wyświetlający linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania – to znaczy, że po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych, Twoja witryna pojawia się jako jedna z pierwszych na liście. Wpisując hasło: „rowery Kraków” wyszukiwarka podpowie te propozycje, które odpowiadają danemu zapytaniu. Kampania Google Ads polega na działaniach zmierzających do tego, by linki sponsorowane bezpośrednio odnosiły się do Państwa witryny.

Pierwsze kroki kampanii Google Ads

Linki sponsorowane to te objęte działalnością kampanii Ads (dawniej Adwords), przy czym budżet obejmuje wyłącznie faktyczną ilość kliknięć. Właściciele domen płacą wyłącznie za te linki sponsorowane, które zostały otwarte przez internautę. W ten sposób kampanie Google Ads nie generują dodatkowych kosztów i jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjny cennik za usługę, jaką jest reklama w Google.
Przystępując do kampanii Google Ads (poprzednio Google Adwords), należy na początek założyć konto Gmail – to ono łączy się z kontem Ads, które umożliwia podjęcie działań, do jakich należą także kampanie banerowe. Wykorzystując Google Display Network, sieć reklamową zrzeszającą właścicieli witryn, aplikacji czy filmów udostępniających powierzchnie reklamowe, reklamodawcy mają większą szansę dotrzeć do grona potencjalnych odbiorców zainteresowanych daną usługą.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

Nasza oferta obejmuje kampanie Google Ads (dawniej Adwords) dla firm i klientów indywidualnych, którzy decydują się na nowoczesną formę marketingu, jaką jest reklama w Google. Cena usługi ustalana jest indywidualnie. Kwota uzależniona jest od branży, konkurencyjności czy lokalizacji – inny będzie cennik dla Krakowa, jeszcze inny dla Bydgoszczy czy Zgierza.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Krakowie

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Małopolskie
Podkarpackie
Lubelskie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.3/5 na podstawie 3 głosów