Prowadzisz firmę w Łodzi i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Współczesne działania marketingowe przenoszą się w sferę internetu. Reklama w Google jest najskuteczniejszą formą promowania firmy, z czego korzysta już wiele przedsiębiorców.
Kampanie Google Ads (dawniej Google Adwords) dają większe możliwości w kwestii dotarcia do potencjalnych odbiorców zainteresowanych naszymi produktami czy usługami – internauci po wpisaniu odpowiedniego hasła kluczowego (np. „drzwi Łódź”) docierają do podstron odpowiadających danemu zapytaniu – sklepów oferujących ten produkt w danej lokalizacji.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Linki sponsorowane – czym są i jak wpływają na widoczność?

Linki sponsorowane zwiększają szansę na to, że użytkownicy odwiedzą Państwa witrynę. Decydując się na kampanie Google Ads w agencji Widzialni.pl, otrzymują Państwo atrakcyjny cennik za usługę, jaką jest reklama w Google. Pierwsze wyniki w wyszukiwarce zajmują linki sponsorowane – te, które obejmuje kampania Google Ads (do niedawna Google Adwords), dopiero w drugiej kolejności Google odsyła nas do wyników organicznych (SEO), jakie nie wchodzą w reklamę w Google.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Łódź, jak i innych zakątkach Polski.

Skuteczne linki sponsorowane

Naszym celem jest sprawić, aby Państwa domena wyświetlała się możliwie jak najwyżej, a linki sponsorowane jak najskuteczniej odsyłały internautów do Państwa firmy. Budżet przeznaczony na reklamę Google obejmuje tylko faktyczną ilość kliknięć – nie płacą Państwo za reklamę w Google, która nie zwiększa ruchu na danej witrynie.

Kampania Google Ads (wcześniej Google Adwords) – pierwsze kroki

Konto Gmail jest warunkiem koniecznym, aby mogła ruszyć kampania Ads (wcześniej Adwords), czyli system reklamowy wyświetlający linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania oraz banery. Kampania w sieci wyszukiwania należy do skomplikowanych działań, dlatego zajmują się nią specjaliści z agencji Widzialni.pl.

Reklama w Google najlepszą formą promocji

Prowadzone przez nas kampanie Google Ads to skuteczna forma marketingu internetowego docierającego do dużej grupy odbiorców. Do naszych zadań należą między innymi kampanie banerowe, których cena miło zaskakuje naszych klientów. Kampania Ads (dawniej Google Adwords)(wykorzystuje różne kanały dystrybucji. Jednym z nich jest Google Display Network znane jako sieć reklamowa, która zrzesza właścicieli witryn, aplikacji i filmów (Youtube) udostępniających powierzchnie reklamowe.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

Decydując się na kampanie Ads, mamy pewność, że budżet obejmuje wyłącznie te linki sponsorowane, które odwiedził internauta. Nie muszą Państwo płacić za reklamę w Google, która nie generuje ruchu na Państwa witrynie, dzięki czemu kampania Google Ads (dawniej Google Adwords) oferuje wysoką skuteczność przy niedużym nakładzie finansowym.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Łodzi

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Łódzkie
Wielkopolskie
Świętokrzyskie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.5/5 na podstawie 15 głosów