Prowadzisz firmę w Radomiu i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Czasy ulotek, bilbordów i reklam w gazecie powoli przechodzą do lamusa. Coraz więcej działań marketingowych przenosi się w sferę internetu. Reklama w Google jest skuteczną formą promocji, z której korzysta coraz więcej osób.
Możliwości, jakie stwarza wyszukiwarka, są niemal nieograniczone. Użytkownicy szukają w sieci wszystkiego – informacji, produktów i usług, które możemy im zaoferować. W tym pomoże kampania Ads (wcześniej Google Adwords) oparta na linkach sponsorowanych.
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Kampanie Google Ads dla wszystkich przedsiębiorców

Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy i umiejętności, warto zwrócić się do specjalistów z firmy Widzialni.pl. Przeprowadzamy kampanie Google Ads dla wszystkich przedsiębiorców, niezależnie od branży, w jakiej się Państwo specjalizują. Rozsądnie dysponujemy budżetem przeznaczonym na reklamę, a cena za usługę naliczana jest dopiero w momencie, w którym internauta kliknął w linki sponsorowane, przenoszące bezpośrednio do strony docelowej Klienta. Nie pobieramy nadprogramowych opłat, a cennik jest zależny od wielu czynników: rodzaju świadczonych usług czy konkurencji. Stawka może się różnić w zależności od lokalizacji – Radom czy Warszawa będą inaczej przeliczane na ostateczną cenę kampanii Ads (do niedawna Google Adwords).

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Radom, jak i innych zakątkach Polski.
Jest kilka możliwości przeprowadzenia kampanii Google Ads, które mogą skutkować wzrostem popularności danej firmy. Jedną z nich są działania prowadzone za pośrednictwem YouTube lub Gmail – wystarczy mieć konto i umieć właściwie je skonfigurować. W ten sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do użytkowników poczty mailowej, a tutaj mamy największe grono odbiorców – dużo osób korzysta z możliwości, jakie oferuje Gmail oraz Google.
Kampania w wynikach wyszukiwania polega na wyświetlaniu banerów po wpisaniu określonych fraz kluczowych. Linki sponsorowane mogą składać się z treści – opisów, a także odnośników do podstron, które będą kierować internautów na Państwa witrynę. Możliwe jest również zamieszczanie reklam w Google na stronach internetowych, które współpracują w ramach Google Adsense.
Nasi specjaliści przeprowadzą skuteczną kampanię Google Ads (wcześniej Google Adwords). Znajomość branży marketingowej i doświadczenie przekładają się na wyniki. Dzięki naszej pomocy firmy z Radomia czy innego miasta mają szansę prężnie się rozwijać i zdobywać uznanie wśród klientów.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

większa szansa na to, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Reklama w Google przynosi wymierne korzyści, również jeśli chodzi o kampanie banerowe. Gwarantujemy, że przeznaczony budżet będzie rozsądnie wydany, a cena usługi nie przekroczy Państwa oczekiwań. Grono specjalistów będzie pracowało nad tym, aby Państwa firma znalazła się w czołówce, jeśli chodzi o daną branżę. Warto wykorzystać możliwości, jakie daje nam Gmail i Google, ponieważ przyszłość leży w ich rękach. Znacząca większość internautów korzysta właśnie z tych portali oraz poczty elektronicznej.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Radomiu

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Pomorskie
Kujawsko-pomorskie
Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.1/5 na podstawie 10 głosów