Prowadzisz firmę w Szczecinie i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Reklama stanowi jedną z najważniejszych kwestii, jeśli prowadzimy własną działalność. Przede wszystkim ona generuje większe zyski i sprawia, że nasza firma staje się rozpoznawalna.
Współczesny marketing opiera się głównie na działaniach internetowych – kampanie w sieci wyszukiwania dążą do tego, aby jak najskuteczniej dotrzeć do szerszego grona odbiorców, zwiększając tym samym zyski. Ogromne znaczenie ma pozycja, jaką zajmuje dana witryna w Google.
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Reklama w Google

Doświadczenie pokazuje, że internauci odwiedzają głównie kilka pierwszych sugerowanych linków, do których należą linki sponsorowane. Kampania Ads (wcześniej Google Adwords) ma na celu spowodować, aby Państwa witryna znajdowała się w czołówce. W tym celu określamy słowa kluczowe, za pomocą których użytkownicy szukają danej usługi, np. dla kancelarii adwokackiej będzie to „kancelaria Szczecin”. Kampanie Google Ads wymagają założenia konta Gmail oraz określenia, jaki budżet przeznaczymy na działania marketingowe w sieci. Jest to średnia suma, którą wydamy dziennie za liczbę kliknięć w dane linki.

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Szczecin, jak i innych zakątkach Polski.

Kampania Google Ads na czym polegają?

Kampania Google Ads (do niedawna Google Adwords) zawiera poszczególne elementy: nagłówek liczący maksymalne 25 znaków, tekst główny na dwie linijki zawierający po 35 znaków oraz adres strony docelowej, do której chcemy dotrzeć z reklamą. Jednym z działań prowadzonych przez specjalistów z agencji Widzialni.pl są kampanie banerowe będące graficzną formą marketingu internetowego – banery zachęcają internautów do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Dla zwiększenia popularności

Reklama w Google stanowi jedną z najważniejszych działalności, jakimi zajmuje się agencja Widzialni.pl. To skuteczna kampania promocyjna, której cena zachęca właścicieli firm oraz osoby prywatne prowadzące własną stronę internetową. Kampania Google Ads, czy wchodzące w nią działania Display, pozwalają wypromować się przedsiębiorcom wśród potencjalnych klientów zainteresowanych daną branżą.

Linki sponsorowane kierowane do grupy docelowej

Linki sponsorowane kierowane są wyłącznie do grupy docelowej, która zostaje odpowiednio wyselekcjonowana spośród użytkowników internetu – w ten sposób kampanie Google Ads (wcześniej Google Adwords) docierają do właściwego grona generującego zyski. Kampania Ads to skuteczne narzędzie pozwalające właścicielom domeny dotrzeć do odbiorców, dzięki czemu szybciej rozprowadzą swoje produkty lub zyskają klientów zainteresowanych usługami.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

Agencja Widzialni.pl oferuje w tej kwestii pomoc, dzięki czemu reklama w Google przyniesie realne korzyści dla przedsiębiorców. Większe zyski, popularność i szerszy krąg odbiorców – wychodzący nawet poza Szczecin – to efekty jakie przynosi kampania Google Ads.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Szczecinie

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Zachodniopomorskie
Wielkopolskie
Lubuskie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.5/5 na podstawie 15 głosów