Prowadzisz firmę w Warszawie i szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu?

Czas ulotek czy bilboardów niemal dobiega końca. W dzisiejszych czasach większość działań marketingowych podejmuje się za pośrednictwem internetu. Prowadzenie własnej domeny staje się koniecznością, jeśli chcemy dotrzeć do jak największej liczby użytkowników.
Nie wystarczy jednak na bieżąco ją aktualizować. Istotna z punktu widzenia biznesu jest pozycja, jaką zajmuje dana strona internetowa w wyszukiwarce Google. Internauci odwiedzają zaledwie kilka pierwszych pozycji.
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Reklama w Google przynosi najlepsze efekty

Kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) w Warszawie czy innym mieście lub kampanie banerowe są skuteczną formą reklamy, która sprawi, że Twoja domena stanie się widoczna i zyska większe zainteresowanie w gronie odbiorców. Reklama w Google przynosi najlepsze efekty – linki sponsorowane przyciągają użytkowników na naszą witrynę, zwiększając na niej ruch, a co najważniejsze, budżet obejmuje wyłącznie podstrony, które odwiedził internauta. Tym sposobem płacą Państwo wyłącznie za faktyczne efekty kampanii Google Ads (dawniej AdWords).

Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów np. za pomocą remarketingu.
Na zwiększenie popularności strony internetowej wpływ mają także prowadzone kampanie Google Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.
Kampanie Google Ads mogą być wyświetlane także w formie reklamy wideo (na portalu Youtube) czy w skrzynce odbiorczej Gmail.

Skuteczna agencja SEM podejmie się kampanii Google Ads (dawnej adwords) w mieście Warszawa, jak i innych zakątkach Polski.

Na czym polega reklama w Google?

Po wpisaniu odpowiedniej frazy w wyszukiwarkę, ta wyświetla odpowiadające jej pozycje – dajmy na to, po wpisaniu hasła „rolety Warszawa” Google podsunie nam propozycje sklepów sprzedających ten produkt. Na pierwszym miejscu znajdują się tzw. linki sponsorowane, a więc te, które promuje kampania Google Ads. Kampania Google Ads (dawniej Google AdWords) przynosi szybkie efekty – reklama w Google wyświetla się niemal od razu, przyciągając potencjalnych klientów zainteresowanych naszą branżą. Kampania w sieci wyszukiwania jest wysoce skuteczna, a cena nie jest wygórowana.
Agencja Widzialni.pl pracuje nad tym, aby linki sponsorowane gwarantowały ruch na naszej witrynie – przyciągały kolejnych internautów zainteresowanych daną usługą. Kampania Ads prowadzona przez naszych specjalistów wykorzystuje wszystkie narzędzia, jakimi dysponuje marketing internetowy. Skuteczna kampania Google Ads wymaga założenia konta Gmail, które łączy się z kontem Google AdWords. Na nim podejmuje się określone działania marketingowe, jakim jest kampania Google Ads. To forma marketingu w wyszukiwarkach – umożliwia wyświetlanie krótkich tekstów reklamowych w wynikach wyszukiwania, a to odbywa się na podstawie wygenerowanych słów kluczowych.
Specjaliści ustalają, jakie hasła najlepiej będą odsyłać do naszej witryny. Agencja Widzialni.pl oferuje atrakcyjny cennik za kampanie Ads (dawniej Google AdWords) i display oraz banery, będące graficzną reklamą przyciągającą uwagę internautów. Odbywa się to w ramach sieci reklamowej, gdzie reklamodawcy zapewnia się dostęp do powierzchni reklamowej witryny Google – YouTube, Gmail czy Blogger.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi linków sponsorowanychPonad 10-cio letnie doświadczenie

Kampanie Google Ads mają określone słowa kluczowe, na które wyświetla się reklama i treść reklamy oraz ustalony budżet. Jest to kwota ustawiana dla każdej kampanii – określa, ile dziennie chcemy wydawać na wyświetlanie reklamy, przy czym płacimy wyłącznie od liczby wejść na stronę, którą obejmują działania kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords). To znaczy, że nie ponosimy dodatkowych kosztów za linki sponsorowane, które nie generują nam ruchu na witrynie.

Przykładowy cennik* kampanii Google Ads w Warszawie

Budżet kampanii (netto) Koszt obsługi
1 - 3 000 zł 690 zł netto miesięcznie
Powyżej 3 000 zł ustalenia indywidualne

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik kampanii Google Ads w innych miastach:

Mazowieckie
Łódzkie
Podlaskie
Oceń naszą usługę:
kampanie Google Ads
4.8/5 na podstawie 16 głosów