Jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów reklamy - decyduje się na niego coraz większa ilość przedsiębiorców. Rozwiązania takie jak pozycjonowanie stron internetowych czy kampanie Google Ads pozwalają na dynamiczny wzrost popularności witryny danej firmy i bieżący podgląd zmieniających się wyników.

Współczesny marketing i promocja biznesu opiera się głównie na usługach wykonywanych drogą online:

Reklama internetowa to podstawowa forma promocji, z którą powinien zapoznać się każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą.
Szczególnie ważną jej formą jest pozycjonowanie strony internetowej, jaką posiada firma. Dzięki temu potencjalni klienci mogą o wiele łatwiej i sprawniej znaleźć ofertę danego przedsiębiorstwa w wyszukiwarce Google i skorzystać z jego produktów bądź usług.
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Cennik usług takich jak pozycjonowanie stron internetowych zależy od wielu czynników i najczęściej ustalany jest indywidualnie pod konkretną domenę i potrzeby klienta.

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg czynności, które przyczyniają się do wzrostu odwiedzin danej strony. Współcześnie często korzysta się z pozycjonowania szerokiego (Long Tail), które sprawdza się szczególnie w przypadku witryn zawierających powyżej 100 podstron. Frazy kluczowe są bardziej złożone i pozwalają na otrzymanie sprecyzowanego wyniku, odpowiadającego profilowi wyszukiwania internauty. Odpowiedni dobór słów kluczowych w połączeniu z SEO copywritingiem dostosowanym do potrzeb danego klienta to niezwykle efektywny sposób na zwiększenie widoczności witryny.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Białystok, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Zwiększenie widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google jest z pewnością łatwiejsze do wykonania w takim mieście jak Białystok niż w Warszawie. Wszystko przez znacznie większą konkurencję, jaka występuje w dużych miastach. Różnice pojawiają się tutaj również w proponowanym cenniku.
Warto jednak pamiętać, że każda strona internetowa i związana z nią działalność gospodarcza, po odpowiednim wypromowaniu, daje szanse na większe zainteresowanie ofertą oraz otrzymanie nowych zleceń. Zdecydowanie się na pozycjonowanie strony internetowej przynosi zatem wymierne korzyści, a niewygórowana cena sprawia, że oferta jest atrakcyjna. Wszystkich z Państwa, zainteresowanych usługą pozycjonowania stron internetowych dostępną w Białymstoku i okolicach, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaPonad 10-cio letnie doświadczenie

Nasza agencja podejmuje się pozycjonowania stron internetowych zarówno w mieście Białystok, jak i na terenie całego kraju. Wykonujemy odpowiednie działania, aby strony internetowe naszych klientów znajdowały się na jak najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą (przykładowy ceny pozycjonowania poniżej) oraz podjęcia współpracy

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Białymstoku

Fraza: Blacharz Białystok Hydraulik Białystok Lakiernik Białystok
Cena / m-c: 49 PLN 79 PLN 59 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

BEZPŁATNA wycena

Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
5/5 na podstawie 17 głosów