„Reklama dźwignią handlu” - ten stary slogan, mimo upływu czasu wciąż jest bardzo aktualny, zmieniły się jedynie sposoby dotarcia do odbiorcy.

Obecnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na zdobycie nowych klientów jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google.
Dzięki skorzystaniu z pozycjonowania stron www mamy szansę na zdobycie zainteresowania Internautów. Pozycjonowanie jest szczególnie ważne, jeśli chodzi o frazy lokalne, na przykład Bydgoszcz, gdzie konkurencja jest bardzo duża, a użytkownicy mają tendencję do klikania w zaledwie kilka pierwszych wyników. Odpowiedni dobór fraz kluczowych połączony z SEO copywritingiem dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta jest niezwykle istotnym narzędziem przyczyniającym się do wzrostu widoczności strony internetowej.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Usługi SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych, to wielowymiarowe działania, na które składa się kilka różnych czynników. W dzisiejszych czasach algorytmy Google promują strony internetowe z ciekawą treścią, zatem cena za pozycjonowanie w Google obejmuje także napisanie tekstów na stronę klienta. Poza stworzeniem użytecznej zawartości dla strony internetowej, nasi specjaliści zajmują się także optymalizacją witryny, tak aby była jak najbardziej przydatna dla użytkownika, a także zgodna z wymaganiami robotów Google. Sporą rolę odgrywa również historia, jaką ma strona internetowa – jeśli nałożone były na nią kary lub filtry, proces pozycjonowania strony www może być wydłużony.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Bydgoszcz, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Dla pozycjonowania stron www nie istnieje sztywny cennik, wszystko zależy od konkurencyjności branży, kompleksowości usługi, historii strony internetowej, ilości pozycjonowanych fraz oraz geolokalizacji - inna cena będzie obowiązywać dla frazy pozycjonowanej na całą Polskę, a inna dla frazy pozycjonowanej np. na Bydgoszcz. Współcześnie, zarówno marketing, jak i działania o charakterze promocyjnym coraz częściej przenoszą się do sfery online. Działania takie jak pozycjonowanie, SEO copywriting czy różnego rodzaju aktywności promocyjne (np. kampanie Google Ads) znacząco wpływają na widoczność strony internetowej. Wybór odpowiednich fraz kluczowych jest decydujący dla dalszego postępowania.
Nasze usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych dostępne są m.in. dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic, ale jesteśmy także otwarci na współpracę z potencjalnymi klientami z innych części kraju. Współpraca z naszą agencją rozpoczyna się od rozmowy z klientem na temat jego branży oraz oczekiwań, następnie strona internetowa jest analizowana przez specjalistów do spraw pozycjonowania i po omówieniu wszelkich szczegółów ustalana jest cena za usługę. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pozycjonowania stron internetowych i opracujemy plan dostosowany do profilu Państwa działalności.

Pozycjonowanie szerokie (Long Tail SEO)

Fraza Ilość wyszukań**
pozycjonowanie strony bydgoszcz 720
pozycjonowanie bydgoszcz 880
pozycjonowanie stron internetowych bydgoszcz 70
** Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaPonad 10-cio letnie doświadczenie

Jak widać, cennik za usługę SEO może różnić się, dlatego decydując się na pozycjonowanie w takim mieście jak Bydgoszcz, warto rozpocząć współpracę ze sprawdzoną agencją. Nasza firma działa na terenie całej Polski, świadcząc kompleksowe usługi pozycjonowania stron internetowych. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży oraz skuteczne działania sprawiają, że cieszymy się gronem zaufanych Klientów z różnych części kraju. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz firmy, chętne do współpracy z naszą agencją.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Bydgoszczy

Fraza: Hydraulik Bydgoszcz Lakiernik Bydgoszcz Zegarmistrz Bydgoszcz
Cena / m-c: 69 PLN 59 PLN 59 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.6/5 na podstawie 23 głosów