„Reklama dźwignią handlu” - ten stary slogan, mimo upływu czasu wciąż jest bardzo aktualny, zmieniły się jedynie sposoby dotarcia do odbiorcy. Obecnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na zdobycie nowych klientów jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google. Dzięki skorzystaniu z pozycjonowania stron www mamy szansę na zdobycie zainteresowania Internautów. Pozycjonowanie jest szczególnie ważne, jeśli chodzi o frazy lokalne, na przykład Bydgoszcz, gdzie konkurencja jest bardzo duża, a użytkownicy mają tendencję do klikania w zaledwie kilka pierwszych wyników.

Pozycjonowanie stron internetowych – cena

Dla pozycjonowania stron www nie istnieje sztywny cennik, wszystko zależy od konkurencyjności branży, kompleksowości usługi, historii strony internetowej, ilości pozycjonowanych fraz oraz geolokalizacji - inna cena będzie obowiązywać dla frazy pozycjonowanej na całą Polskę, a inna dla frazy pozycjonowanej np. na Bydgoszcz. Współpraca z naszą agencją rozpoczyna się od rozmowy z klientem na temat jego branży oraz oczekiwań, następnie strona internetowa jest analizowana przez specjalistów do spraw pozycjonowania i po omówieniu wszelkich szczegółów ustalana jest cena za usługę.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Usługi SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych, to wielowymiarowe działania, na które składa się kilka różnych czynników. W dzisiejszych czasach algorytmy Google promują strony internetowe z ciekawą treścią, zatem cena za pozycjonowanie w Google obejmuje także napisanie tekstów na stronę klienta. Poza stworzeniem użytecznej zawartości dla strony internetowej, nasi specjaliści zajmują się także optymalizacją witryny, tak aby była jak najbardziej przydatna dla użytkownika, a także zgodna z wymaganiami robotów Google. Sporą rolę odgrywa również historia, jaką ma strona internetowa – jeśli nałożone były na nią kary lub filtry, proces pozycjonowania strony www może być wydłużony.

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Jak widać, cennik za usługę SEO może różnić się, dlatego decydując się na pozycjonowanie w takim mieście jak Bydgoszcz, warto rozpocząć współpracę ze sprawdzoną agencją. Nasza firma działa na terenie całej Polski, świadcząc kompleksowe usługi pozycjonowania stron internetowych. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży oraz skuteczne działania sprawiają, że cieszymy się gronem zaufanych Klientów z różnych części kraju. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz firmy, chętne do współpracy z naszą agencją.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Bydgoszczy

Fraza Cena / m-c
hydraulik Bydgoszcz69 PLN
lakiernik Bydgoszcz59 PLN
zegarmistrz Bydgoszcz59 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.6/5 na podstawie 23 głosów