„Reklama dźwignią handlu” - ten stary slogan, mimo upływu czasu wciąż jest bardzo aktualny, zmieniły się jedynie sposoby dotarcia do odbiorcy.

Obecnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na zdobycie nowych klientów jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google.
Dzięki skorzystaniu z pozycjonowania stron www mamy szansę na zdobycie zainteresowania Internautów. Pozycjonowanie jest szczególnie ważne, jeśli chodzi o frazy lokalne, na przykład Bydgoszcz, gdzie konkurencja jest bardzo duża, a użytkownicy mają tendencję do klikania w zaledwie kilka pierwszych wyników.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Usługi SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych, to wielowymiarowe działania, na które składa się kilka różnych czynników. W dzisiejszych czasach algorytmy Google promują strony internetowe z ciekawą treścią, zatem cena za pozycjonowanie w Google obejmuje także napisanie tekstów na stronę klienta. Poza stworzeniem użytecznej zawartości dla strony internetowej, nasi specjaliści zajmują się także optymalizacją witryny, tak aby była jak najbardziej przydatna dla użytkownika, a także zgodna z wymaganiami robotów Google. Sporą rolę odgrywa również historia, jaką ma strona internetowa – jeśli nałożone były na nią kary lub filtry, proces pozycjonowania strony www może być wydłużony.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Bydgoszcz, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Dla pozycjonowania stron www nie istnieje sztywny cennik, wszystko zależy od konkurencyjności branży, kompleksowości usługi, historii strony internetowej, ilości pozycjonowanych fraz oraz geolokalizacji - inna cena będzie obowiązywać dla frazy pozycjonowanej na całą Polskę, a inna dla frazy pozycjonowanej np. na Bydgoszcz.
Współpraca z naszą agencją rozpoczyna się od rozmowy z klientem na temat jego branży oraz oczekiwań, następnie strona internetowa jest analizowana przez specjalistów do spraw pozycjonowania i po omówieniu wszelkich szczegółów ustalana jest cena za usługę.

Pozycjonowanie szerokie (Long Tail SEO)

Fraza Ilość wyszukań**
pozycjonowanie strony bydgoszcz 720
pozycjonowanie bydgoszcz 880
pozycjonowanie stron internetowych bydgoszcz 70
** Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaPonad 10-cio letnie doświadczenie

Jak widać, cennik za usługę SEO może różnić się, dlatego decydując się na pozycjonowanie w takim mieście jak Bydgoszcz, warto rozpocząć współpracę ze sprawdzoną agencją. Nasza firma działa na terenie całej Polski, świadcząc kompleksowe usługi pozycjonowania stron internetowych. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży oraz skuteczne działania sprawiają, że cieszymy się gronem zaufanych Klientów z różnych części kraju. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz firmy, chętne do współpracy z naszą agencją.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Bydgoszczy

Fraza: Hydraulik Bydgoszcz Lakiernik Bydgoszcz Zegarmistrz Bydgoszcz
Cena / m-c: 69 PLN 59 PLN 59 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.6/5 na podstawie 23 głosów