Marketing internetowy jest obecnie najskuteczniejszym sposobem dotarcia do klienta.

Zdecydowana większość Polaków korzysta z Internetu, a szukając jakiegoś produktu lub usługi kieruje zapytanie do wyszukiwarki Google.
Decydując się na pozycjonowanie stron www w rzetelnej i skutecznej agencji SEO możesz mieć pewność, że Twoja strona internetowa znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Cena za usługi SEO jest trudna do określenia i nie funkcjonuje sztywny cennik pozycjonowania stron internetowych. Jej wysokość zależna jest od wielu czynników, między innymi od branży, konkurencyjności fraz, zakresu usługi, historii strony internetowej, a także ilości fraz wybranych przez klienta. Pozycjonowanie stron www to wyjątkowo dynamiczna branża, wyszukiwarka Google często zmienia algorytmy odpowiedzialne za kolejność stron w wynikach wyszukiwania, co zmusza do modyfikacji strategii prowadzonych działań. Kiedyś cena usługi zależała od jednorazowego efektu, obecnie płaci się za regularną pracę nad pozycjonowaniem www strony internetowej, co jest procesem długofalowym. Na cennik za pozycjonowanie składa się wiele elementów oraz praca całego zespołu. Począwszy od handlowców, którzy dobierają frazy i konstruują umowę, przez działania prowadzone przez specjalistów ds. pozycjonowania, którzy analizują historię strony internetowej, optymalizują ją i ustalają długofalową strategię działania, po pracę copywriterów, którzy zajmują się contentem, czyli piszą teksty odpowiednio nasycone frazami.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Częstochowa, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Efektywne pozycjonowanie stron internetowych to szansa na dotarcie do nowych odbiorców i zdobycie kolejnych klientów, do których trudno dotrzeć tradycyjnymi metodami. Skorzystanie z usług SEO jest szczególnie skuteczne, jeśli chodzi o frazy lokalne, gdy oferujemy swoje usługi w na obszarze konkretnego miasta, takiego jak Częstochowa.
Na poziomie lokalnym konkurencja jest bardzo duża, a potencjalni klienci wyszukując daną frazę, mają tendencję do klikania tylko w kilka pierwszych wyników. Dlatego do pozycjonowanych fraz warto dodać nazwę miasta (np. Częstochowa) lub nawet dzielnicę, by zwiększyć szansę strony internetowej na lepsze wyniki.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaPonad 10-cio letnie doświadczenie

Nasza agencja specjalizuje się w usługach SEO i SEM, od ponad dekady działamy na zarówno ogólnopolskim rynku jak i rynkach lokalnych, również w Bydgoszczy. Obsługujemu klientów z rozmaitych branż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgranemu zespołowi specjalistów nasze działania są skuteczne i zgodne z wytycznymi Google. Wybierz agencję Widzialni.pl i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Częstochowie

Fraza: Tapicer Częstochowa Szewc Częstochowa Stolarz Częstochowa
Cena / m-c: 59 PLN 49 PLN 49 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
5/5 na podstawie 18 głosów