W dzisiejszych czasach podstawą marketingu każdej firmy jest funkcjonalna strona internetowa oraz jej obecność w Google. Większość branż jest już na tyle konkurencyjna, że pozycjonowanie stron internetowych staje się konieczne, aby dotrzeć do klientów. Statystyki wyraźnie pokazują – większość użytkowników, po wpisaniu słów kluczowych w okienku wyszukiwarki, wybiera tylko kilka pierwszych rezultatów wyszukiwania. Z tego powodu każdy przedsiębiorca, który myśli poważnie o swoim biznesie, powinien zadbać o właściwe pozycjonowanie strony www w Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron www?

Wiele osób zastanawia się, jaka powinna być cena skutecznego pozycjonowania strony internetowej. W serwisach aukcyjnych pojawia się wiele bardzo tanich ofert, jednak warto zastanowić się, jakie działania może wykonać dla nas firma za kilkanaście złotych – zwłaszcza, że czasy opierania się na linkach pochodzących z niepewnych stron dawno minęły. Bardzo istotny staje się dobry content, przede wszystkim wysokiej jakości teksty – i to zawsze musi obejmować cennik pozycjonowania. Dlatego strony internetowe coraz częściej starają się oferować w obrębie serwisu swoim użytkownikom różnego rodzaju blogi lub poradniki, które pozwalają na skuteczne sprowadzenie ruchu na stronę www.

Cennik pozycjonowania stron internetowych dla Gdańska

Oczywiście strona internetowa widoczna w Google to nie wszystko. Kluczowy jest odbiór witryny przez użytkownika. Jeżeli sam serwis nie jest user-friendly, czyli przyjazny użytkownikowi, trudno, żeby podjął on kolejne działania w witrynie, na przykład skontaktował się z nami lub dokonał zakupu. Wracając jednak do pozycjonowania strony www – dokładna cena będzie zależna przede wszystkim od liczby fraz, na które chcemy się pojawiać w rezultatach wyszukiwania oraz od konkurencyjności branży. Z tego powodu firmy działające w większych miastach, jak na przykład Gdańsk, będą miały trudniejsze zadanie, aby osiągnąć wysokie pozycje. Proces pozycjonowania może wtedy zająć więcej czasu.

Jak widać, cennik usług pozycjonowania stron internetowych nie jest sztywny i może zależeć od wielu czynników. Nasza agencja SEO obsługuje małe przedsiębiorstwa oraz dużych klientów z całej Polski – dlatego zapraszamy do współpracy również firmy z Gdańska zainteresowane marketingiem w wyszukiwarkach. Bądź widzialny w sieci dzięki widzialni.pl. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Gdańsku

Fraza Cena / m-c
zegarmistrz Gdańsk59 PLN
elektryk Gdańsk69 PLN
kominiarz Gdańsk49 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.6/5 na podstawie 10 głosów