W dzisiejszych czasach podstawą marketingu każdej firmy jest funkcjonalna strona internetowa oraz jej obecność w Google.

Większość branż jest już na tyle konkurencyjna, że pozycjonowanie stron internetowych staje się konieczne, aby dotrzeć do klientów.
Statystyki wyraźnie pokazują – większość użytkowników, po wpisaniu słów kluczowych w okienku wyszukiwarki, wybiera tylko kilka pierwszych rezultatów wyszukiwania. Z tego powodu każdy przedsiębiorca, który myśli poważnie o swoim biznesie, powinien zadbać o właściwe pozycjonowanie strony www w Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Wiele osób zastanawia się, jaka powinna być cena skutecznego pozycjonowania strony internetowej. W serwisach aukcyjnych pojawia się wiele bardzo tanich ofert, jednak warto zastanowić się, jakie działania może wykonać dla nas firma za kilkanaście złotych – zwłaszcza, że czasy opierania się na linkach pochodzących z niepewnych stron dawno minęły. Bardzo istotny staje się dobry content, przede wszystkim wysokiej jakości teksty – i to zawsze musi obejmować cennik pozycjonowania. Dlatego strony internetowe coraz częściej starają się oferować w obrębie serwisu swoim użytkownikom różnego rodzaju blogi lub poradniki, które pozwalają na skuteczne sprowadzenie ruchu na stronę www.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Gdańsk, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Oczywiście strona internetowa widoczna w Google to nie wszystko. Kluczowy jest odbiór witryny przez użytkownika. Jeżeli sam serwis nie jest user-friendly, czyli przyjazny użytkownikowi, trudno, żeby podjął on kolejne działania w witrynie, na przykład skontaktował się z nami lub dokonał zakupu.
Wracając jednak do pozycjonowania strony www – dokładna cena będzie zależna przede wszystkim od liczby fraz, na które chcemy się pojawiać w rezultatach wyszukiwania oraz od konkurencyjności branży. Z tego powodu firmy działające w większych miastach, jak na przykład Gdańsk, będą miały trudniejsze zadanie, aby osiągnąć wysokie pozycje. Proces pozycjonowania może wtedy zająć więcej czasu.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaPonad 10-cio letnie doświadczenie

Jak widać, cennik usług pozycjonowania stron internetowych nie jest sztywny i może zależeć od wielu czynników. Nasza agencja SEO obsługuje małe przedsiębiorstwa oraz dużych klientów z całej Polski – dlatego zapraszamy do współpracy również firmy z Gdańska zainteresowane marketingiem w wyszukiwarkach. Bądź widzialny w sieci dzięki widzialni.pl. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Gdańsku

Fraza: Zegarmistrz Gdańsk Elektryk Gdańsk Kominiarz Gdańsk
Cena / m-c: 49 PLN 79 PLN 59 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.6/5 na podstawie 10 głosów