W dzisiejszych czasach podstawą marketingu każdej firmy jest funkcjonalna strona internetowa oraz jej obecność w Google. Widoczność witryny korzystnie wpływa na jej popularność, a ta z kolei przyczynia się do zbudowania bazy nowych klientów.

Większość branż jest już na tyle konkurencyjna, że pozycjonowanie stron internetowych staje się konieczne, aby dotrzeć do klientów.
Statystyki wyraźnie pokazują – większość użytkowników, po wpisaniu słów kluczowych w okienku wyszukiwarki, wybiera tylko kilka pierwszych rezultatów wyszukiwania. Z tego powodu każdy przedsiębiorca, który myśli poważnie o swoim biznesie, powinien zadbać o właściwe pozycjonowanie strony www w Google.
Pozycjonowanie stron internetowych przynosi szereg korzyści, które wpływają na lepszą widoczność witryny przez odbiorców. Elementem kluczowym, determinującym poziom zadowolenia klienta z wyników, jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Frazy powinny być złożone – dzięki temu są bardziej precyzyjne i z większą trafnością trafiają do potencjalnych klientów. Pozycjonowanie szerokie, znane także pod nazwą Long Tail, polega na zastosowaniu wielowyrazowych fraz – usługę kierujemy przede wszystkim do właścicieli serwisów, które zawierają min. 100 podstron.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Wiele osób zastanawia się, jaka powinna być cena skutecznego pozycjonowania strony internetowej. W serwisach aukcyjnych pojawia się wiele bardzo tanich ofert, jednak warto zastanowić się, jakie działania może wykonać dla nas firma za kilkanaście złotych – zwłaszcza, że czasy opierania się na linkach pochodzących z niepewnych stron dawno minęły. Bardzo istotny staje się dobry content, przede wszystkim wysokiej jakości teksty – i to zawsze musi obejmować cennik pozycjonowania. Dlatego strony internetowe coraz częściej starają się oferować w obrębie serwisu swoim użytkownikom różnego rodzaju blogi lub poradniki, które pozwalają na skuteczne sprowadzenie ruchu na stronę www.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Gdańsk, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Oczywiście strona internetowa widoczna w Google to nie wszystko. Kluczowy jest odbiór witryny przez użytkownika. Jeżeli sam serwis nie jest user-friendly, czyli przyjazny użytkownikowi, trudno, żeby podjął on kolejne działania w witrynie, na przykład skontaktował się z nami lub dokonał zakupu.
Wracając jednak do pozycjonowania strony www – dokładna cena będzie zależna przede wszystkim od liczby fraz, na które chcemy się pojawiać w rezultatach wyszukiwania oraz od konkurencyjności branży. Z tego powodu firmy działające w większych miastach, jak na przykład Gdańsk, będą miały trudniejsze zadanie, aby osiągnąć wysokie pozycje. Proces pozycjonowania może wtedy zająć więcej czasu. Odpowiednio opracowany plan dotyczący pozycjonowania, w połączeniu z SEO copywritingiem czy kampaniami Google Ads powinien być przede wszystkim dostosowany do specyfiki firmy prowadzonej przez klienta. Dlatego też wszystkich zainteresowanych naszymi usługami, prowadzących działalność na terenie Gdańska bądź okolic, zapraszamy do kontaktu i wstępnej konsultacji.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaPonad 10-cio letnie doświadczenie

Jak widać, cennik usług pozycjonowania stron internetowych nie jest sztywny i może zależeć od wielu czynników. Nasza agencja SEO obsługuje małe przedsiębiorstwa oraz dużych klientów z całej Polski – dlatego zapraszamy do współpracy również firmy z Gdańska zainteresowane marketingiem w wyszukiwarkach. Bądź widzialny w sieci dzięki widzialni.pl. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Gdańsku

Fraza: Zegarmistrz Gdańsk Elektryk Gdańsk Kominiarz Gdańsk
Cena / m-c: 49 PLN 79 PLN 59 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

BEZPŁATNA wycena

Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.6/5 na podstawie 10 głosów