Właściwie skonstruowana strona internetowa i jej promocja to jedno z podstawowych zagadnień współczesnego marketingu.

Jeśli przedsiębiorca chce pozyskiwać nowych klientów, powinien być widoczny w wynikach wyszukiwarki Google. Co to oznacza?
Po wpisaniu konkretnej frazy link do strony www powinien wyświetlać się jako jedna z pierwszych pozycji. Oczywiście dzieje się tak tylko wtedy, gdy prowadzony jest proces pozycjonowania strony internetowej. W tym celu warto zwrócić się do firmy, która zajmuje się tego typu usługami. Nasza agencja działa zarówno na terenie Katowic, jak i całej Polski.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Trudno ustalić jednorodny cennik pozycjonowania stron dla każdej strony, gdyż każda jest inna. Zanim rozpocznie się pozycjonowanie stron internetowych, są one najpierw analizowane przez naszych specjalistów – ma to na celu m.in. ocenę historii domeny i szczegółów, mogących mieć wpływ na proces zwiększenia jej widoczności. Po tym etapie ustalana jest cena, obejmująca również tworzenie wartościowych tekstów na strony internetowe. Współczesny marketing powinien być wspierany przez odpowiedni content, który nie tylko uatrakcyjnia witrynę w stosunku do klientów, ale także usprawnia pozycjonowanie strony internetowej. W ten sposób strona ma większe szanse pojawić się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, a to z kolei przekłada się na zwiększony ruch i pozyskanie potencjalnych klientów. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne wyniki oraz satysfakcję.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Katowice, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www w wynikach wyszukiwania Google. Wysoka skuteczność naszych działań podparta jest odpowiednią wiedzą oraz znajomością rynku Katowic jak i innych części Polski.
Doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywają promocja i marketing w prowadzeniu działalności gospodarczej, dlatego dostosowujemy działania do wymagań naszych klientów. Dobieramy cennik odpowiedni do oczekiwanych wyników. W ramach usługi pozycjonowania stron www kompleksowo przeprowadzamy analizę strony internetowej, ustalamy frazy oraz tworzymy wartościowe treści m.in. na stronę czy artykuły sponsorowane.

Pozycjonowanie szerokie (Long Tail SEO)

Fraza Ilość wyszukań**
pozycjonowanie strony katowice 320
pozycjonowanie katowice 480
pozycjonowanie stron internetowych katowice 40
** Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaPonad 10-cio letnie doświadczenie

Wiemy, jak zaistnieć w sieci i stać się widzialnym dla innych użytkowników. Nasza strategia na pozycjonowanie stron internetowych oparta jest na sprawdzonych metodach, które zapewniają wysoką skuteczność. Z nami Twoja strona internetowa ma szansę znaleźć się na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania Google. Proponujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą na pozycjonowanie stron internetowych w Google, zapraszamy do kontaktu z nami.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Katowicach

Fraza: Dekarz Katowice Kominiarz Katowice Lakiernik Katowice
Cena / m-c: 49 PLN 69 PLN 59 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.4/5 na podstawie 13 głosów