Właściwie skonstruowana strona internetowa i jej promocja to jedno z podstawowych zagadnień współczesnego marketingu. Pozycjonowanie stron internetowych wyrasta na najważniejszy element każdej strategii marketingowej. Niezależnie od wielkości czy oddziaływania terytorialnego biznesu, brak skutecznych działań w ramach SEO, powoduje, że strona internetowa traci możliwość pozyskania klientów.

Jeśli przedsiębiorca chce pozyskiwać nowych klientów, powinien być widoczny w wynikach wyszukiwarki Google. Co to oznacza?
Po wpisaniu konkretnej frazy link do strony www powinien wyświetlać się jako jedna z pierwszych pozycji. Oczywiście dzieje się tak tylko wtedy, gdy prowadzony jest proces pozycjonowania strony internetowej. W tym celu warto zwrócić się do firmy, która zajmuje się tego typu usługami. Nasza agencja działa zarówno na terenie Katowic, jak i całej Polski. Oferujemy nie tylko profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych, ale także kampanie reklamowe (np. Google Ads) oraz SEO copywriting zapewniający wzrost unikalnych treści na danej stronie.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Trudno ustalić stały cennik pozycjonowania stron dla każdej strony, gdyż każda jest inna. Zanim rozpocznie się pozycjonowanie stron internetowych, są one najpierw analizowane przez naszych specjalistów – ma to na celu m.in. ocenę historii domeny i szczegółów, mogących mieć wpływ na proces zwiększenia jej widoczności. Po tym etapie ustalana jest cena, obejmująca również tworzenie wartościowych tekstów na strony internetowe. Warunki finansowe zależą także od lokalizacji danej firmy i docelowego obszaru promocji – skupienie się na promowaniu przedsiębiorstwa wśród mieszkańców Katowic będzie z pewnością łatwiejsze niż zwiększanie widoczności tej firmy wśród mieszkańców Warszawy. Współczesny marketing powinien być wspierany przez odpowiedni content, który nie tylko uatrakcyjnia witrynę w stosunku do klientów, ale także usprawnia pozycjonowanie strony internetowej. W ten sposób strona ma większe szanse pojawić się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, a to z kolei przekłada się na zwiększony ruch i pozyskanie potencjalnych klientów. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne wyniki oraz satysfakcję.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych to rozbudowany zakres czynności służący podniesieniu widoczności serwisu w organicznych wyników wyszukiwania. Ten szeroki i skomplikowany proces dzieli się na dwa główne rodzaje działań - on-site i off-site. Działania wykonywane na stronie dotyczą w głównej mierze optymalizacji kodu źródłowego, a zatem dostosowaniu technicznym serwisu do wymogów wyszukiwarek oraz implementacja unikalnych i wartościowych treści. Działania wykonywane poza stroną internetową w pozycjonowaniu skupiają się na budowie naturalnej struktury linkowania. Pozycjonowanie stron w Katowicach i innych miejscach kraju, opiera się na powyższych trzech elementach – filarach SEO. Należy jednak pamiętać, że na efektywność procesu pozycjonowania wpływa około 200 czynników rankingowych. Co więcej, każda strona internetowa funkcjonuje w środowisku wyjątkowo konkurencyjnym. Jednakże uzyskanie założonych celów pozycjonowania strony www przekłada się na realne i ważne dla każdego biznesu korzyści:

  • Zwiększenie znajomości marki przez wzrost widoczności serwisu,

  • Możliwość dotarcia do nowych potencjalnych klientów,

  • Uzyskanie stabilnej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Pozycjonowanie stron internetowych w Katowicach, na Śląsku, czy w całej Polsce to bez wątpienia najbardziej skuteczny sposób na rozwój każdego biznesu. Czy jednak warto wykonywać SEO samodzielnie? W przypadku braku odpowiedniego doświadczenia, wiedzy, umiejętności i narzędzi zdecydowanie nie! Niepoprawne działania pozycjonerskie mogą przynieść więcej szkód niż korzyści. Dlatego też, warto rozważyć powierzenie działań związanych z kompleksowym pozycjonowaniem strony internetowej doświadczonej i skutecznej agencji Widzialni.pl.


Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Katowice, jak i innych zakątkach Polski.
Przedsiębiorcy bardzo często zadają sobie pytanie, ile kosztuje pozycjonowanie strony w Katowicach? Niestety nie istnieje stały cennik usług SEO. Wynika to z faktu, że każda strona www jest inna, funkcjonuje w specyficznych warunkach konkurencyjnych, posiada inne cele. Wycena pozycjonowania stron powinna zatem każdorazowo opierać się o szczegółowe analizy. Tylko w ten sposób można dokładnie określić, jakiej wysokości nakłady są niezbędne do uzyskania założonych wyników. Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www w wynikach wyszukiwania Google. Wysoka skuteczność naszych działań podparta jest odpowiednią wiedzą oraz znajomością rynku Katowic jak i innych części Polski. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Oferujemy bezpłatną wycenę pozycjonowania stron internetowych oraz rzetelne wykonywanie procesu SEO oparte na partnerstwie i transparentności.
Doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywają promocja i marketing w prowadzeniu działalności gospodarczej, dlatego dostosowujemy działania do wymagań naszych klientów. Dobieramy cennik odpowiedni do oczekiwanych wyników. W ramach usługi pozycjonowania stron www kompleksowo przeprowadzamy analizę strony internetowej, ustalamy frazy oraz tworzymy wartościowe treści m.in. na stronę czy artykuły sponsorowane. Wybieramy także dostosowane do profilu firmy klienta rozwiązania – w przypadku witryn z ilością podstron przekraczających 100 proponujemy Long Tail, czyli pozycjonowanie szerokie. Long Tail polega na pozycjonowaniu wielowyrazowych fraz w celu maksymalnego wykorzystania potencjału witryny. Frazy kluczowe są coraz bardziej złożone, a odbiorcy, korzystając z wyszukiwarki Google, coraz częściej posługują się precyzyjnymi wyrażeniami, które pozwalają na otrzymanie lepiej spersonalizowanych wyników.

Pozycjonowanie szerokie (Long Tail SEO)

Fraza Ilość wyszukań**
pozycjonowanie strony katowice 320
pozycjonowanie katowice 480
pozycjonowanie stron internetowych katowice 40
** Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaKilkunastoletnie doświadczenie

Wiemy, jak zaistnieć w sieci i stać się widzialnym dla innych użytkowników. Nasza strategia na pozycjonowanie stron internetowych oparta jest na sprawdzonych metodach, które zapewniają wysoką skuteczność. Z nami Twoja strona internetowa ma szansę znaleźć się na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania Google. Proponujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą na pozycjonowanie stron internetowych w Google, zapraszamy do kontaktu z nami.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Katowicach

Fraza: Dekarz Katowice Kominiarz Katowice Lakiernik Katowice
Cena / m-c: 49 PLN 69 PLN 59 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

BEZPŁATNA wycena

Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.4/5 na podstawie 13 głosów