Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności
Regulamin strony

Właściwie skonstruowana strona internetowa i jej promocja to jedno z podstawowych zagadnień współczesnego marketingu. Jeśli przedsiębiorca chce pozyskiwać nowych klientów, powinien być widoczny w wynikach wyszukiwarki Google. Co to oznacza? Po wpisaniu konkretnej frazy link do strony www powinien wyświetlać się jako jedna z pierwszych pozycji. Oczywiście dzieje się tak tylko wtedy, gdy prowadzony jest proces pozycjonowania strony internetowej. W tym celu warto zwrócić się do firmy, która zajmuje się tego typu usługami. Nasza agencja działa zarówno na terenie Katowic, jak i całej Polski.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Google?

Trudno ustalić jednorodny cennik pozycjonowania stron dla każdej strony, gdyż każda jest inna. Zanim rozpocznie się pozycjonowanie stron internetowych, są one najpierw analizowane przez naszych specjalistów – ma to na celu m.in. ocenę historii domeny i szczegółów, mogących mieć wpływ na proces zwiększenia jej widoczności. Po tym etapie ustalana jest cena, obejmująca również tworzenie wartościowych tekstów na strony internetowe. Współczesny marketing powinien być wspierany przez odpowiedni content, który nie tylko uatrakcyjnia witrynę w stosunku do klientów, ale także usprawnia pozycjonowanie strony internetowej. W ten sposób strona ma większe szanse pojawić się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, a to z kolei przekłada się na zwiększony ruch i pozyskanie potencjalnych klientów. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne wyniki oraz satysfakcję.

Pozycjonowanie stron www - cennik

Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www w wynikach wyszukiwania Google. Wysoka skuteczność naszych działań podparta jest odpowiednią wiedzą oraz znajomością rynku Katowic jak i innych części Polski. Doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywają promocja i marketing w prowadzeniu działalności gospodarczej, dlatego dostosowujemy działania do wymagań naszych klientów. Dobieramy cennik odpowiedni do oczekiwanych wyników. W ramach usługi pozycjonowania stron www kompleksowo przeprowadzamy analizę strony internetowej, ustalamy frazy oraz tworzymy wartościowe treści m.in. na stronę czy artykuły sponsorowane. Wiemy, jak zaistnieć w sieci i stać się widzialnym dla innych użytkowników. Nasza strategia na pozycjonowanie stron internetowych oparta jest na sprawdzonych metodach, które zapewniają wysoką skuteczność. Z nami Twoja strona internetowa ma szansę znaleźć się na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania Google. Proponujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą na pozycjonowanie stron internetowych w Google, zapraszamy do kontaktu z nami.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Katowicach

Fraza Cena / m-c
dekarz Katowice 49 PLN
kominiarz Katowice 69 PLN
lakiernik Katowice 59 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.4/5 na podstawie 13 głosów