Czasy, gdy promocja biznesu opierała się głównie na ulotkach i reklamach telewizyjnych minęły dawno temu. Teraz przedsiębiorca, który chce dotrzeć z ofertą do nowych klientów powinien zastosować nowe metody, o wiele bardziej efektywne. Jednym z najczęściej wymienianych sposobów jest pozycjonowanie strony internetowej. Proces ten polega na zwiększeniu widoczności danej witryny w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki dostosowanym działaniom, w tym obejmującym także wdrożenie wartościowych treści, strona internetowa jest w stanie pojawić się na wysokiej pozycji wyszukiwania, co bezpośrednio wpływa na ilość zapytań od potencjonalnych klientów. Każdy z nas, szukając usługodawcy z konkretnej branży czy producenta, korzysta z narzędzia, jaki jest Google. Wpisując interesująca frazę lub zapytanie, otrzymujemy listę odpowiednio wypozycjonowanych stron internetowych, które odsyłają do ofert konkretnych firm. Nieważne czy jesteśmy z Kielc, Radomia bądź Poznania. Wyszukiwarka Google pozwoli nam dotrzeć do poszukiwanego usługodawcy lub producenta w zaledwie kilka sekund. Przedsiębiorca, który chce, aby jego strona internetowa była wyszukiwana w pierwszej kolejności, powinien zainteresować się kwestią pozycjonowania witryny.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Zwiększenie widoczności strony internetowej, zarówno w Kielcach, Warszawie czy Szczecinie zależy od kilku czynników, takich jak historia witryny czy jej struktura. Nie mniej ważna jest również konkurencyjność, jaka obecna jest w danej branży. Wiadomo, że w mniejszych miejscowościach nie jest ona tak dużym problemem, jak w większych aglomeracjach. Od trudności pozycjonowania strony internetowej zależy także cena, jaką trzeba ponieść za tego typu działania. Warto przy tym mieć na uwadze to, że czynności pozycjonerskie to proces obliczony na dłuższy, co najmniej kilkumiesięcznych czas. Dlatego cennik takich usług musi być dostosowany do ich wymiaru. Im sprawniejsze pozycjonowanie, tym większa szansa na uzyskanie zadowalających wyników.

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Nasza agencja Widzialni.pl zajmuje się kompleksową obsługą stron internetowych w zakresie pozycjonowania. Zwiększenie widoczności witryny to obecnie najlepszy sposób na promocje i marketing dla każdej firmy. Nasze działania obejmują ocenę strony internetowej, jej optymalizację, wdrożenie wartościowych treści oraz osiągnięcie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. Jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom oraz dostosować się do indywidualnych potrzeb. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do zapoznania się z tabelką poniżej i kontaktu z nami.

FrazaOpłata
tapicer Kielce69 PLN
zegarmistrz Kielce59 PLN
blacharz Kielce49 PLN

Opłaty w tabeli są kwotami przykładowymi i mogą ulec zmianie.