Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności
Regulamin strony

Czasy, gdy promocja biznesu opierała się głównie na ulotkach i reklamach telewizyjnych minęły dawno temu. Teraz przedsiębiorca, który chce dotrzeć z ofertą do nowych klientów powinien zastosować nowe metody, o wiele bardziej efektywne. Jednym z najczęściej wymienianych sposobów jest pozycjonowanie strony internetowej. Proces ten polega na zwiększeniu widoczności danej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki szeregowi specjalnych działań, obejmujących także wdrożenie wartościowych treści, strona internetowa jest w stanie pojawić się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio wpływa na ilość zapytań od potencjonalnych klientów. Każdy z nas, szukając usługodawcy z konkretnej branży czy producenta, korzysta z narzędzia, jakim jest Google. Wpisując interesująca frazę lub zapytanie, otrzymujemy listę stron www najczęściej poddanych pozycjonowaniu, które odsyłają do ofert konkretnych firm. Nieważne czy jesteśmy z Kielc, Radomia bądź Poznania. Wyszukiwarka Google pozwoli nam dotrzeć do poszukiwanego usługodawcy lub producenta w zaledwie kilka sekund. Przedsiębiorca, który chce, aby jego strona internetowa była wyszukiwana w pierwszej kolejności, powinien zainteresować się kwestią pozycjonowania strony internetowej w Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron www?

Powodzenie procesu pozycjonowania strony internetowej, zarówno w Kielcach, Warszawie czy Szczecinie zależy od kilku czynników, takich jak historia witryny czy jej struktura. Nie mniej ważna jest konkurencyjność, jaka panuje w danej branży w danym momencie. Wiadomo, że w mniejszych miejscowościach nie jest ona tak dużym problemem dla pozycjonowania strony www, jak w większych aglomeracjach. Od trudności pozycjonowania strony internetowej zależy także cena, jaką trzeba ponieść za tego typu działania. Warto przy tym mieć na uwadze to, że czynności wchodzące w skład pozycjonowania stron internetowych to proces obliczony na dłuższy, co najmniej kilkumiesięcznych czas. Dlatego cennik pozycjonowania musi być dostosowany do ich wymiaru. Im sprawniejsze pozycjonowanie Google, tym większa szansa na uzyskanie zadowalających wyników.

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Nasza agencja Widzialni.pl zajmuje się kompleksową obsługą stron internetowych w zakresie pozycjonowania. Pozycjonowanie strony www i w efekcie zwiększenie jej widoczności to obecnie najlepszy sposób na promocje i marketing dla każdej firmy. Nasze działania obejmują ocenę strony internetowej, jej optymalizację, wdrożenie wartościowych treści oraz osiągnięcie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. Jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom oraz dostosować się do indywidualnych potrzeb. Jeśli są Państwo zainteresowani pozycjonowaniem strony, zapraszamy do zapoznania się z tabelką poniżej i kontaktu z nami.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Kielcach

Fraza Cena / m-c
tapicer Kielce69 PLN
zegarmistrz Kielce59 PLN
blacharz Kielce49 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.2/5 na podstawie 28 głosów