Czasy, gdy promocja biznesu opierała się głównie na ulotkach i reklamach telewizyjnych minęły dawno temu. Dzisiaj takie działania nie przynoszą praktycznie żadnych efektów, ponadto koszty pokrycia druku czy zamówienia emisji w TV sprawiają, że są one wysoce nieopłacalne.

Teraz przedsiębiorca w Kielcach, który chce dotrzeć z ofertą do nowych klientów powinien zastosować nowe metody, o wiele bardziej efektywne. Jednym z najczęściej wymienianych sposobów jest pozycjonowanie strony internetowej. SEO to rozwiązanie, które przy odpowiedniej optymalizacji i działaniach pozwala na osiągnięcie wysokich pozycji wyszukiwania, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie popularności, jak i podniesienie sprzedaży.
Pozycjonowanie stron internetowych to proces który polega na zwiększeniu widoczności danej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki szeregowi specjalnych działań, obejmujących także wdrożenie wartościowych treści, strona internetowa jest w stanie pojawić się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, co, jak wspomnieliśmy, bezpośrednio wpływa na ilość zapytań od potencjonalnych klientów. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej firm z Kielc decyduje się na usługi SEO czy Google Ads, które oferują tworzenie reklam płatnych za klik.
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych?

Powodzenie procesu pozycjonowania strony internetowej, zarówno w Kielcach, Warszawie czy Szczecinie zależy od kilku czynników, takich jak historia witryny czy jej struktura. Nie mniej ważna jest konkurencyjność, jaka panuje w danej branży w danym momencie. Istotnym czynnikiem, gdy mówimy o działaniach SEO, jest także lokalizacja. Wiadomo, że w mniejszych miejscowościach nie jest ona tak dużym problemem dla pozycjonowania strony www, jak w większych aglomeracjach. Od trudności pozycjonowania strony internetowej zależy także cena, jaką trzeba ponieść za tego typu działania. Warto przy tym mieć na uwadze to, że czynności wchodzące w skład pozycjonowania stron internetowych to proces obliczony na dłuższy, co najmniej kilkumiesięcznych czas. Trzeba zatem pamiętać, że efekty można uzyskać dopiero po jakimś czasie, nie jest to szybki proces, jak w przypadku Google Ads. Dlatego cennik pozycjonowania musi być dostosowany do ich wymiaru. Im sprawniejsze pozycjonowanie Google, tym większa szansa na uzyskanie zadowalających wyników.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Według statystyk najlepsze rezultaty biznesowe dla stron internetowych przynoszą najwyższe pozycje fraz kluczowych w wynikach wyszukiwania znajdujące się na pierwszej stronie SERP (ang. Search Engine Results Page). Okazuje się bowiem, że użytkownicy poszukujący odpowiedzi na wpisane do wyszukiwarki frazy kluczowe klikają najczęściej w kilka pierwszych odpowiedzi wyników Google. Powoduje to konieczność nałożenia priorytetu na właściwe pozycjonowanie strony internetowej w Kielcach i innych miastach. Skuteczne pozycjonowanie stron www w Kielcach może przyjąć charakter działań lokalnych, jak również ogólnokrajowych. Wszystko zależy od specyfiki biznesu. Inne wymagania będzie miał np. zakład usługowy czy restauracja, które kierują swoją ofertę głównie do lokalnej klienteli. Zupełnie inaczej będzie pozycjonowana strona sklepu internetowego, oferująca produkty klientom z całego kraju. Kluczem do uzyskania sukcesu w Internecie jest precyzyjny dobór najlepszych dla biznesu fraz kluczowych, których wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania pozwoli zwiększyć przychody firmy. Słowa kluczowe mogą przyjąć formę wyrażeń zawierających lokalizację biznesu, jak również, w przypadku e-commerce, rozbudowanych, wielowyrazowych fraz precyzyjnie opisujących produkty oferowane w sklepie online. Określenie najlepszej strategii oraz zakresu działań w ramach pozycjonowania strony internetowej w Kielcach w znaczącym stopniu determinuje również koszt, jaki należy ponieść na skuteczne pozycjonowanie www.

Niezależnie jednak od tego, jaka strategia SEO zostanie przyjęta dla danej strony internetowej, pozycjonowanie www przynosi szereg wymiernych korzyści dla każdego biznesu. Osiągnięcie wysokich pozycji na frazy kluczowe oraz wzrost widoczności pozwalają między innymi:

  • Zwiększyć widoczność i ruch na stronie internetowej,

  • Skutecznie docierać do nowych potencjalnych klientów,

  • Uzyskać i sukcesywnie zwiększać przewagę konkurencyjną.

Każdy z powyższych elementów jest niezwykle istotny dla rozwoju biznesu w każdej branży.

Agencja Widzialni.pl oferuje skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Kielcach oraz innych miejscowościach. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych projektów SEO dla firm z Kielc i innych zakątków kraju i świata, stale podnoszone kwalifikacje, a także dostęp do specjalistycznych narzędzi, pozwalają oferować klientom wysokiej jakości pozycjonowanie stron www oraz korzystne ceny. Zapraszamy do kontaktu i uzyskania bezpłatnej wyceny kompleksowych usług pozycjonowania strony internetowej. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.


Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Kielce, jak i innych zakątkach Polski.
Na koszt pozycjonowania wpływ ma bardzo wiele czynników i w dużej mierze to właśnie od nich uzależniona jest ostateczna wycena działań SEO dla strony. Specjaliści agencji Widzialni.pl każdorazowo indywidualnie wyceniają koszt działań w oparciu o aktualną sytuację strony www, analizy konkurencji w branży oraz oczekiwania klienta. Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Każdy z nas, szukając usługodawcy z konkretnej branży czy producenta, korzysta z narzędzia, jakim jest Google. Wpisując interesująca frazę lub zapytanie, otrzymujemy listę stron www najczęściej poddanych pozycjonowaniu, które odsyłają do ofert konkretnych firm. Nieważne czy jesteśmy z Kielc, Radomia bądź Poznania dlatego działania SEO są w tym momencie bardzo istotne.
Wyszukiwarka Google pozwoli nam dotrzeć do poszukiwanego usługodawcy lub producenta w Kielcach czy pozostałych miejscach w Polsce w zaledwie kilka sekund. Przedsiębiorca, który chce, aby jego strona internetowa była wyszukiwana w pierwszej kolejności, powinien zainteresować się kwestią pozycjonowania strony internetowej w Google. Dodatkowo warto pomyśleć o kampaniach w Google Ads, czyli reklamach płatnych za klik.


Działamy na terenie całej Polski - nie tylko w KielcachKompleksowe usługi pozycjonowaniaKilkunastoletnie doświadczenie

Nasza agencja Widzialni.pl zajmuje się kompleksową obsługą stron internetowych w zakresie pozycjonowania. Pozycjonowanie strony www i w efekcie zwiększenie jej widoczności to obecnie najlepszy sposób na promocje i marketing dla każdej firmy. Nasze działania obejmują ocenę strony internetowej, jej optymalizację, wdrożenie wartościowych treści oraz osiągnięcie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. Jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom oraz dostosować się do indywidualnych potrzeb. Jeśli są Państwo zainteresowani pozycjonowaniem strony, zapraszamy do zapoznania się z tabelką poniżej i kontaktu z nami.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Kielce

Fraza: Tapicer Kielce Zegarmistrz Kielce Blacharz Kielce
Cena / m-c: 69 PLN 59 PLN 49 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

BEZPŁATNA wycena

Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.2/5 na podstawie 28 głosów