Współczesne sposoby promocji własnej działalności gospodarczej pozwalają na dotarcie do szerokiego grona klientów, zainteresowanych usługami z danej branży. Jednak, aby cieszyć się napływającymi zleceniami, warto najpierw zadbać o widoczność w Internecie, który stanowi teraz główne źródło poszukiwania produktów i firm usługowych. Strona internetowa danego przedsiębiorcy powinna być łatwa do odnalezienia i pojawiać się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google. Aby tego dokonać, proponujemy Państwu pozycjonowanie, które zwiększy zauważalność strony, a tym samym pozwoli na pozyskanie nowych klientów.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Wielu przedsiębiorców posiadających swoje strony internetowe chce znaleźć się na topowych pozycjach w Google. Cena i proces pozycjonowania może przebiegać zależnie od wielu czynników, takich jak chociażby lokalizacja. Przykładowo w Krakowie zmiany mogą zachodzić wolniej niż w mniejszych miastach. Ważna jest też branża, w jakiej działa dana firma. Strona internetowa działalności o małej konkurencji z pewnością szybciej znajdzie się na wysokich pozycjach wyszukiwania niż w sytuacji, gdy mamy do czynienia z większą liczbą konkurentów. Na sukces pozycjonowania i cenę całego procesu składa się także kondycja witryny, w tym to, czy została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google.

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Doskonale wiemy, jak ważna jest widoczność w Internecie. Agencja Widzialni.pl oferuje usługi pozycjonowania stron internetowych zarówno na terenie Krakowa, jak i całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i wdrożyć najskuteczniejsze rozwiązania. Dostosowujemy nasze działania i cennik do wymagań oraz oczekiwań. Pierwszym etapem, którym się zajmujemy, jest analiza linków wychodzących i przychodzących oraz naturalnych wyników wyszukiwania. W cenniku zawieramy także tworzenie treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek. Wiemy też, jak ważny jest wartościowy content w postaci odpowiednio przygotowanych artykułów sponsorowanych. Dlatego tworzymy treści, które przyciągają czytelników, a tym samym Google.

Nasza agencja zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych firm z Krakowa i okolic. Proponujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu z nami.

FrazaOpłata
lakiernik Kraków79 PLN
zegarmistrz Kraków99 PLN
elektryk Kraków129 PLN

Opłaty w tabeli są kwotami przykładowymi i mogą ulec zmianie.