Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności
Regulamin strony

Najprościej mówiąc, pozycjonowanie stron internetowych, zwane też SEO (Search Engine Optimization) to szereg czynności, jakie wykonuje się w celu uzyskania przez strony internetowe jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie stron www to kompleksowy proces, który ma na celu wyprzedzenie konkurencji oraz innych stron, jakie mogłyby pojawiać się na te same słowa kluczowe. Przykładowo, jeśli posiadamy firmę produkującą okna plastikowe, naszym celem jest, by firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższym miejscu po wpisaniu zapytania „okna plastikowe”. Warto mieć na uwadze, że pozycjonowanie strony internetowej to proces długofalowy, który jest często modyfikowany w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Jednak przeprowadzony profesjonalnie, zgodnie z najnowszymi trendami, pozwala utrzymać dobrą pozycję w Google przez długi czas.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Łodzi?

Cena usługi pozycjonowania Google zależy od wielu czynników, które uwzględniane są podczas profesjonalnej wyceny. Pod uwagę brane są takie czynniki, jak branża, konkurencyjność oraz ilość fraz czy model finansowy wybrany przez Klienta. Pozycjonowanie lokalne na duże miasta, takie jak Łódź, jest faktorem wpływającym na podniesienie ceny za usługę pozycjonowania www. Decydując się na współpracę z naszą agencją, mają Państwo gwarancję przejrzystych warunków współpracy oraz skutecznych działań, prowadzących do „wbicia” Państwa strony internetowej na szczyt SERP, czyli listy adresów wyświetlanych przez Google po wpisaniu odpowiedniego zapytania.

Pozycjonowanie strony internetowej – cennik

Nasza agencja jest jedną z wiodących w branży pozycjonowania stron internetowych w Polsce i zapewnia kompleksowe usługi oraz profesjonalną optymalizację, zgodną z bieżącymi algorytmami Google. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od analizy jego domeny pod kątem ilości oraz jakości linków, przyjazności użytkownikowi oraz innymi względów wpływającymi na ocenę strony. Specjaliści do spraw pozycjonowania zatrudnieni w naszej firmie przeglądają także historię domeny, by ustalić, czy w przeszłości Google nie nałożyło na nią żadnych kar, które mogłyby powodować słabą widoczność. Cena oferowanych przez nas usług uwzględnia także stworzenie contentu zoptymalizowanego pod kątem SEO. Wartościowe treści oraz ich przydatność dla użytkownika są obecnie jednym z najwyżej ocenianych czynników wpływających na ocenę domeny przez Google.

Widzialność w internecie – cena za pozycjonowanie stron

Nasza agencja obsługuje Klientów na terenie całej Polski, w tym Klientów z Łodzi oraz innych miast. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą i chcą poznać konkretny cennik naszych usług, zapraszamy do zapoznania się z tabelą poniżej.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Łodzi

Fraza Cena / m-c
tapicer Łódź89 PLN
blacharz Łódź59 PLN
hydraulik Łódź99 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.6/5 na podstawie 13 głosów