Najprościej mówiąc, pozycjonowanie stron internetowych, zwane też SEO (Search Engine Optimization) to szereg czynności, jakie wykonuje się w celu uzyskania przez strony internetowe jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google. W ten sposób można nie tylko zwiększyć widoczność witryny, ale także wpłynąć na wzrost ruchu, co z kolei będzie się przekładać na większą liczbę zapytań ofertowych. Pozycjonowanie stron internetowych, w połączeniu z prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads, to odpowiednia strategia promocyjna dla przedsiębiorców z Łodzi.

Pozycjonowanie – sposób na dotarcie do klientów

Pozycjonowanie www to kompleksowy proces, który ma na celu wyprzedzenie konkurencji oraz innych stron, jakie mogłyby pojawiać się na te same słowa kluczowe. Przeprowadzany jest on przez specjalistów SEO, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i odpowiednio poprowadzić działania pozycjonerskie. Do procesu pozycjonowania stron internetowych warto dołączyć prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads, które pozwalają na szybsze dotarcie z promocją do potencjalnych klientów.
Przykładowo, jeśli posiadamy firmę produkującą okna plastikowe, naszym celem jest, by firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższym miejscu po wpisaniu zapytania „okna plastikowe”. Warto mieć na uwadze, że pozycjonowanie strony internetowej to proces długofalowy, który jest często modyfikowany w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Jednak przeprowadzony profesjonalnie, zgodnie z najnowszymi trendami, pozwala utrzymać dobrą pozycję w Google przez długi czas.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi?

Cena pozycjonowania strony Google zależy od wielu czynników, które uwzględniane są podczas profesjonalnej wyceny. Pod uwagę brane są takie czynniki, jak branża, konkurencyjność oraz ilość fraz czy model finansowy wybrany przez Klienta. Pozycjonowanie lokalne na duże miasta, takie jak Łódź, jest faktorem wpływającym na podniesienie ceny za usługę pozycjonowania www. Decydując się na współpracę z naszą agencją SEO, mają Państwo gwarancję przejrzystych warunków współpracy oraz skutecznych działań pozycjonowania, prowadzących do „wbicia” Państwa strony internetowej na szczyt SERP, czyli listy adresów wyświetlanych przez Google po wpisaniu odpowiedniego zapytania.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi to rozbudowany proces, na który wpływ ma około 200 różnych czynników rankingowych. Dla osiągnięcia założonego celu pozycjonowania www, jakimi są zwiększenie widoczności strony w Internecie oraz wzrost pozycji precyzyjnie wyselekcjonowanych fraz kluczowych w wynikach wyszukiwania, konieczna jest skuteczna realizacja strategii SEO. Najważniejsze fazy jej realizacji to:

  • Optymalizacja, czyli dostosowanie do aktualnych wymogów wyszukiwarek kluczowych dla osiągnięcia celu, elementów strony internetowej – często wykonywana wielokrotnie, w odpowiedzi na zmiany w wymogach wyszukiwarek internetowych,

  • Budowa naturalnej i logicznej struktury linkowania wewnętrznego oraz zewnętrznego poprzez logiczne odniesienia sekcji w ramach serwisu i poszukiwanie zbieżnych tematycznie serwisów umożliwiających umieszczenie linków do pozycjonowanej strony,

  • Tworzenie i implementacja wartościowej dla użytkownika i unikalnej treści - wyszukiwarka jako narzędzie tekstowe promuje strony internetowe zawierające wyczerpujący temat, odpowiednio zoptymalizowany i nasycony frazami kluczowymi content.

Pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi obejmuje ponadto szereg innych działań, których poprawne wykonanie może w znaczącym stopniu wpłynąć na pozycje fraz kluczowych w wynikach wyszukiwania. Dlatego też warto przekazać pozycjonowanie stron doświadczonym specjalistom. Agencja Widzialni.pl może pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu różnorodnych projektów SEO dla firm z Łodzi oraz innych regionów kraju. Skontaktuj się z nami już teraz, otrzymaj bezpłatną wycenę pozycjonowania Twojej strony internetowej w Łodzi oraz rzetelnego i skutecznego partnera do realizacji długofalowej strategii pozycjonowania strony www. Oferujemy przejrzyste i efektywne działania w rozsądnej cenie oraz najwyższy poziom obsługi. Pozycjonowanie stron internetowych z agencją Widzialni.pl jest skuteczne i tanie. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zyskaj przewagę konkurencyjną w Internecie.


Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Łódź, jak i innych zakątkach Polski.
Pozycjonowanie strony internetowej to długofalowa inwestycja. Efekty działań mogą pojawić się dopiero po kilku miesiącach i nie muszą być stałe. Pozycjonowanie www jest bowiem materią płynną, uzależnioną od wielu czynników niezależnych od samego pozycjonowanego serwisu. Dlatego też dla skutecznego pozycjonowania stron w Łodzi warto wybrać partnera oferującego czytelne warunki współpracy, rzetelność i skuteczność. Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Nasza agencja SEO jest jedną z wiodących w branży pozycjonowania stron internetowych w Polsce i zapewnia kompleksowe usługi oraz profesjonalną optymalizację, zgodną z bieżącymi algorytmami Google. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie poprowadzić nasze działania, nawet w złożonych sytuacjach. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od analizy jego domeny pod kątem ilości oraz jakości linków, przyjazności użytkownikowi oraz innymi względów wpływającymi na ocenę strony.
Specjaliści do spraw pozycjonowania zatrudnieni w naszej firmie przeglądają także historię domeny, by ustalić, czy w przeszłości Google nie nałożyło na nią żadnych kar, które mogłyby powodować słabą widoczność i utrudniać proces pozycjonowania. Cena oferowanych przez nas usług uwzględnia także stworzenie contentu zoptymalizowanego pod kątem SEO. Wartościowe treści oraz ich przydatność dla użytkownika są obecnie jednym z najwyżej ocenianych czynników wpływających na ocenę domeny przez Google. Im wyższa jest ich jakość, tym bardziej pozytywnie będą wpływać na proces pozycjonowania.

Pozycjonowanie szerokie (Long Tail SEO)

Fraza Ilość wyszukań**
pozycjonowanie strony łódź 460
pozycjonowanie łódź 320
pozycjonowanie stron internetowych łódź 50
** Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaKilkunastoletnie doświadczenie

Nasza agencja obsługuje Klientów na terenie całej Polski, w tym Klientów z Łodzi oraz innych miast. Oferujemy usługi efektywnego pozycjonowania stron w Łodzi, zarówno na lokalne rynku, jak i ogólnokrajowe. Oferujemy transparentność, skuteczność i korzystne ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą i chcą poznać konkretny cennik naszych usług, zapraszamy do zapoznania się z tabelą poniżej.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Łodzi

Fraza: Tapicer Łódź Blacharz Łódź Hydraulik Łódź
Cena / m-c: 89 PLN 59 PLN 99 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

BEZPŁATNA wycena

Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.6/5 na podstawie 13 głosów