Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności
Regulamin strony

Promocja i marketing to jedne z najważniejszych kwestii w prowadzeniu własnej firmy. Jeśli przedsiębiorcy zależy na odpowiednim promowaniu własnej działalności, najlepszym sposobem na dotarcie do nowych klientów jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google. To długotrwały proces, który ma na celu zwiększenie widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie strony www pozwala na dotarcie do kolejnych potencjonalnych klientów, którzy szukają określonych producentów bądź usługodawców poprzez wpisanie danej frazy w Google. Strona internetowa, która po wyświetleniu wyników pojawia się na pierwszych pozycjach jest najczęściej brana pod uwagę przy wyborze. Pozycjonowanie stron internetowych to doskonałe narzędzie do promocji, bez względu na to czy przedsiębiorstwo znajduje się w Warszawie, Olsztynie czy Poznaniu.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Cena pozycjonowania stron internetowych jest uzależniona od kilku czynników, które wpływają na efektywność prowadzonych działań. Z tej racji trudno jednoznacznie określić cennik takowej usługi, który obowiązywałby każdego klienta. Odpowiednie pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google związane jest chociażby z miejscem, gdzie strona internetowa powinna być promowana. Z pewnością cena za wykonane działania będzie różnić się w takich miastach jak Warszawa, Olsztyn czy Racibórz. Ma to związek m.in. z wielkością konkurencji w danym miejscu. Poza tym przy ustalaniu cennika pozycjonowania określonej strony internetowej pod uwagę brane są także takie względy jak historia witryny, jej struktura, a także obecność i jakość treści. Odpowiednia optymalizacja strony, a także wprowadzenie wartościowego contentu pozwoli na bardziej efektywne pozycjonowanie stron w Google. Cena, jaką trzeba ponieść zależna jest też od oczekiwanych efektów oraz ilości zwiększonego ruchu na witrynie. Warto jednak wygospodarować w firmowym budżecie część finansów, które będą służyć pozycjonowaniu stron www.

Pozycjonowanie stron internetowych – cennik

Niegdyś najczęściej spotykaną formą promocji były ulotki rozdawane na ulicy. Współcześnie można to porównać do wyszukiwarki Google, w której brane pod uwagę są głównie pozycje znajdujące się na samym szczycie listy wyników. Dlatego warto zdecydować się na skuteczne pozycjonowanie strony internetowej, które pozwoli na dotarcie z ofertą do większej liczby potencjalnych klientów.

Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. Doskonale wiemy jak ważny jest marketing w codziennej działalności firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby strony www naszych klientów osiągały jak najlepsze wyniki wyszukiwania Google. Do każdej firmy podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do zapoznania się z tabelą poniżej i kontaktu z nami.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Olsztynie

Fraza Cena / m-c
przedszkole Olsztyn49 PLN
mechanik Olsztyn59 PLN
dietetyk Olsztyn49 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Warmińsko-mazurskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
5/5 na podstawie 18 głosów