W jaki sposób trafić do konsumentów realnie potrzebujących Twojego produktu? Co zrobić, by firmowa witryna www nieustannie przyciągała wielu odwiedzających? Odpowiedzią na te pytania jest pozycjonowanie stron internetowych.

To usługa, która stanowi główny element naszej oferty.
Pozycjonowanie www polega na podejmowaniu działań, dzięki którym witryna będzie miała lepszą widoczność – wyszukiwarka Google wyświetli adres wśród najbardziej trafnych wyników.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Ile kosztuje pozycjonowanie strony www? Na to pytanie będziemy mogli odpowiedzieć po przeanalizowaniu Twojej witryny i wybraniu fraz, pod które pozycjonowanie w Google będzie wykonywane. Cennik jest uzależniony m.in. od historii strony, jej zawartości oraz branży. Cena pozycjonowania www kształtowana jest także przez lokalizację – dobrą widoczność w Google dla popularnych fraz jest trudniej osiągnąć w dużych miastach, a łatwiej w ośrodkach o średniej wielkości, takich jak Ostrów Wielkopolski.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Ostrów Wielkopolski, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Jeżeli oferujesz np. usługi fryzjerskie w Ostrowie Wielkopolskim i użytkownik wpisze w wyszukiwarkę „fryzjer Ostrów Wielkopolski”, Twój adres może wyświetlić się na górze listy – a więc tam, gdzie zobaczy go każdy poszukujący. Inwestycja w pozycjonowanie stron zwraca się więc w postaci znacznie liczniejszych odwiedzin witryny i, co za tym idzie, potencjalnie wyższej sprzedaży.
Możesz postawić na skuteczne pozycjonowanie lokalne, które pozwoli na uzyskanie dużej liczby miejscowych klientów lub wybrać pozycjonowanie stron internetowych o zasięgu ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. Dostosujemy strategię do celów biznesowych Twojej firmy.


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaPonad 10-cio letnie doświadczenie

Aby zadbać o widoczność strony www w wyszukiwarce, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Możesz też skorzystać z formularza dostępnego na stronie. Zbadamy Twoją witrynę, porozmawiamy o oczekiwaniach i pomożemy wybrać frazy. Tobie pozostanie jedynie śledzenie coraz wyższej pozycji na liście wyników w wyszukiwarkach i rosnących wskaźników konwersji.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Ostrowie Wielkopolskim

Fraza: Szewc Ostrów Wielkopolski Serwis komputerowy Ostrów Wielkopolski Catering Ostrów Wielkopolski
Cena / m-c: 49 PLN 59 PLN 49 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Zachodniopomorskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4/5 na podstawie 16 głosów