Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności
Regulamin strony

Promocja własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Wie o tym każdy, kto prowadzi firmę lub zajmuje się jej marketingiem. Jednym z kluczowych pojęć, z jakimi stykami się w tej kwestii, jest pozycjonowanie strony internetowej. Widoczność w wynikach wyszukiwarki Google jest najlepszym sposobem promocji i pozyskania nowych klientów. Dlatego każda firma powinna przemyśleć pozycjonowanie swojej strony internetowej w Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron www?

Strony internetowe, aby przyciągały uwagę i zainteresowanie potencjalnych klientów, powinny być atrakcyjne wizualnie. Jednak, aby dotrzeć do większego grona osób, nie wystarczy ciekawa szata graficzna czy układ strony www. Takich firm jak nasza mogą być setki, a niejedna branża jest przepełniona konkurencją aż do granic. Szczególnie dotyczy to większych miast, takich jak chociażby Poznań, gdzie z każdym rokiem przybywa stron www kolejnych przedsiębiorców. Lekarstwem na tego typu problem jest odpowiednie pozycjonowanie strony internetowej.

Pozwólmy znaleźć się klientom za pomocą wyszukiwarki Google w prosty i szybki sposób. Ważne, aby nasza witryna pojawiała się w wynikach wyszukiwania wyżej niż inne strony internetowe. Jeśli po wpisaniu danej frazy pojawi się ona na samym szczycie wyszukanej listy, istnieje zdecydowanie większe prawdopodobieństwo, że zostanie odwiedzona przez potencjonalnego klienta. Tym samym jest szansana zdobycie nowego zlecenia czy zamówienia. Cena takiej usługi jednak zróżnicowana i zależna od wielu czynników. Wśród najczęściej branych pod uwagę przy ustalaniu cennika znajduje się chociażby lokalizacja prowadzenia biznesu. Szybkość poprawy widoczności stron internetowych również nie jest łatwa do przewidzenia. W większych miastach, takich jak Poznań, zmiany mogą zachodzić wolniej niż w przypadku mniejszych miejscowości. Duże znaczenie odgrywa tutaj wspomniana wcześniej konkurencja.

Cennik pozycjonowania stron internetowych – Poznań

W naszej agencji doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywa widoczność strony internetowej w sieci. Wielu klientów, poszukując produkty lub usługi, przegląda Google, zatem usługa pozycjonowania stron internetowych stała się niemalże obowiązkowa w zakresie marketingu przedsiębiorstwa. Dobrze wypozycjonowana strona internetowa przekłada się na większą liczbę zamawiających. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i podnieść ich widoczność w sieci. Nasz cennik pozycjonowania www zawiera nie tylko sam proces pozycjonowania, ale także tworzenie treści, zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarki Google. Wiemy, jak ważny jest wartościowy content stron internetowych, dlatego proponujemy skuteczną strategię w zamian za atrakcyjną cenę. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu z nami.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Poznaniu

Fraza Cena / m-c
szewc Poznań69 PLN
stolarz Poznań79 PLN
dekarz Poznań59 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Zachodniopomorskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
5/5 na podstawie 28 głosów