Konkurencja panująca na rynku zmusza firmy do inwestowania w reklamę i marketing.

Cena za takie działania bywa wysoka, a ich efekt nie zawsze jest zadowalający. Jaki sposób na zdobycie nowych klientów i promocję firmy wybrać, tak by cena nie zwalała z nóg, a ich wynik przynosił wymierne skutki?
Odpowiedzią jest pozycjonowanie strony internetowej! Jest to gałąź marketingu internetowego, której celem jest uzyskanie jak najwyższych pozycji firmowej strony internetowej w wyszukiwarce Google.
Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

W zależności od modelu rozliczenia, konkurencyjności branży, historii domeny czy kilku innych czynników cena za pozycjonowanie strony internetowej różni się. Usługi SEO, czyli pozycjonowanie strony w Google to wielowymiarowy i długotrwały proces, na który składa się kilka różnych czynników oraz praca wielu osób. Współpraca z naszą agencją rozpoczyna się od szczegółowej rozmowy z klientem na temat jego oczekiwań oraz branży, w której działa. Następnym krokiem jest dokładna analiza domeny, dobranie fraz kluczowych i stworzenie planu działania. Później strona internetowa jest optymalizowana przez specjalistów do spraw pozycjonowania oraz tworzone są treści, które mają na celu wypromowanie wybranych wspólnie z klientem fraz.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Ruda Śląska, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Zaletą pozycjonowania stron internetowych jest to, że można działać zarówno globalnie, jak i lokalnie. Niezależnie od tego gdzie znajduje się siedziba Twojej firmy, czy jest to Gdańsk czy Ruda Śląska - pozycjonowanie strony www przyniesie zadowalające efekty. Na czym polega pozycjonowanie stron www w Google i dlaczego warto w nie zainwestować? Głównym celem pozycjonowania jest „wbicie” domeny klienta do topu wyników wyszukiwania Google na wybrane frazy, działania te zwiększają ruch na stronie internetowej klienta oraz ilość zapytań o oferowane produkty czy usługi.
Jak już zostało wspomniane, cennik za usługę SEO może różnić się, dlatego decydując się na pozycjonowanie w Rudzie Śląskiej warto rozpocząć współpracę ze sprawdzoną agencją. Nasza firma od ponad dekady specjalizuje się w pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych.


Działamy na terenie całej Polski



Kompleksowe usługi pozycjonowania



Ponad 10-cio letnie doświadczenie

Działamy na terenie całego kraju świadcząc wysokiej jakości usługi. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz konsekwencja w działaniu sprawia, że zaufało nam wielu klientów z różnych branż. Poniżej znajduje się tabelka, w której znajdą Państwo orientacyjne ceny za usługę pozycjonowania. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz firmy i przedsiębiorstwa do współpracy z naszą agencją.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Rudzie Śląskiej

Fraza: Zakład pogrzebowy Ruda Śląska Hydraulik Ruda Śląska Firma remontowa Ruda Śląska
Cena / m-c: 49 PLN 59 PLN 69 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.5/5 na podstawie 10 głosów