Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności
Regulamin strony

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, który poprawia widoczność stron w Internecie. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google jest nieodzowna, aby zyskiwać wartościowy ruch, bez którego strona internetowa nie przyniesie właścicielowi korzyści. Co zrobić, żeby pojawiać się wyżej w rezultatach wyszukiwania? Najlepiej skorzystać z usług agencji SEO, która śledzi na bieżąco zmiany algorytmów i pracuje zgodnie z wytycznymi Google dla webmasterów – dzięki temu może realizować pozycjonowanie www rzetelnie i skutecznie.

Jeśli obszar Państwa działania to Rzeszów, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją – świadczymy usługi pozycjonowania strony internetowej dla firm z całej Polski. Należy pamiętać, że nie istnieje sztywny cennik pozycjonowania – cena może być zależna od wielkości miasta (jeśli działamy jako firma lokalna), konkurencyjności branży, liczby fraz, na jakie chcemy się pozycjonować oraz kilku innych czynników.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony www?

Aby strony internetowe mogły być efektywnie pozycjonowanie strony internetowej, muszą zostać najpierw poddane optymalizacji zgodnie z wytycznymi Google. Nasi specjaliści analizują również linki przychodzące do domeny oraz jej historię. Może okazać się bowiem, że treści o charakterze spamowym wcześniej publikowane w obrębie strony www i prowadzące do niej linki negatywnie wpływają na aktualną pozycję naszego serwisu w wynikach wyszukiwania. Wtedy trzeba podjąć odpowiednie kroki – w trudnych przypadkach nawet dokonać zmiany domeny.

Po uporządkowaniu powyższych kwestii można rozpocząć działania ukierunkowane na pozycjonowanie strony internetowej. To przede wszystkim rozbudowa wartościowych treści (przyjaznych zarówno dla użytkowników, jak i dla robotów), a także pozyskiwanie linków o dobrym profilu oraz inne działania off-site. Należy pamiętać, że atrakcyjny content to obecnie jeden z najważniejszych aspektów wspierających pozycjonowanie strony www w Google. Cena pozycjonowania www będzie zatem zależna od ilości treści, o którą chcą Państwo rozszerzyć teksty na stronie oraz od liczby słów kluczowych, na jaką chcą być Państwo widoczni w rezultatach wyszukiwania Google – są to zresztą czynniki powiązane. Nasi doradcy wprowadzą w szczegóły, przedstawią opcjonalne modele rozliczeniowe oraz warunki umowy.

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Zapraszamy do kontaktu Klientów biznesowych z Rzeszowa oraz całej Polski. Dla każdego zainteresowanego przygotowujemy indywidualną strategię działań, adekwatną do branży, lokalizacji i obszaru działania firmy oraz konkurencyjności wybranych fraz. Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik pozycjonowania strony internetowej.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Rzeszowie

Fraza Cena / m-c
dekarz Rzeszów49 PLN
ślusarz Rzeszów69 PLN
tapicer Rzeszów59 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Małopolskie
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.3/5 na podstawie 18 głosów