Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą lub pracujących w działach marketingu zastanawia się, ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej. Odpowiedź nie jest prosta.

Cena zależy bowiem od wielu czynników, nie funkcjonuje tu sztywny cennik pozycjonowania.
Należy wziąć pod uwagę branżę, konkurencyjność fraz, na które chcemy prowadzić pozycjonowanie www oraz to, w jakiej kondycji jest aktualnie strona internetowa – czy jest już zoptymalizowana pod względem wytycznych wyszukiwarki Google oraz ile zostało zamieszczone na niej treści.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Warto mieć świadomość, że jeśli należymy do jednej z bardziej konkurencyjnych branż, pozycjonowania stron cena w Google będzie z pewnością wyższa. Podobnie, kiedy chcemy pozycjonować stronę internetową w dużym mieście, jakim jest na przykład Warszawa – z pewnością podniesienie pozycji witryny w Google zajmie specjalistom więcej czasu. Należy jednak pamiętać, że pozycjonowanie strony internetowej to proces, który przynosi długofalowe korzyści i poniesiony nakład pracy z pewnością pozwoli na utrwalenie marki w świadomości użytkowników oraz obecność na dobrych pozycjach w Google nawet po zaprzestaniu działań.

Oddział Warszawa
04-035 Warszawa, ul. Motorowa 1
tel. +48 609 558 855
tel. +48 801 011 555

Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Warszawa, jak i innych zakątkach Polski.
Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Proponujemy Państwu współpracę z agencją, która w przejrzysty sposób przedstawia zakres swoich działań. Pierwszą częścią procesu jest etap analityczny – strona internetowa musi zostać zbadana pod względem linków przychodzących i wychodzących, naturalnych wyników wyszukiwania i wielu innych czynników. Cena pozycjonowania strony www obejmuje także tworzenie treści zoptymalizowanych pod względem słów kluczowych wybranych przez klienta.
Aktualnie kładzie się coraz większy nacisk właśnie na wartościowy content, dlatego bardzo ważne jest, aby strony internetowe oferowały go swoim czytelnikom oraz oczywiście – wyszukiwarce Google. Czasami strony internetowe są też obarczone „problemami z przeszłości” – na przykład zbudowano je na domenach, do których prowadziły kiepskiej jakości linki. W takich sytuacjach również pomogą nasi specjaliści do spraw pozycjonowania w Google i zaproponują najlepsze rozwiązanie, jakie pozwoli na zaistnienie w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie szerokie (Long Tail SEO)

Fraza Ilość wyszukań**
pozycjonowanie strony warszawa 1300
pozycjonowanie warszawa 1000
pozycjonowanie stron internetowych warszawa 480
** Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaPonad 10-cio letnie doświadczenie

Wykonujemy odpowiednie działania, aby strony internetowe naszych klientów znajdowały się na jak najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą (przykładowy cennik poniżej) oraz podjęcia współpracy. Jesteśmy agencją, która oferuje pozycjonowanie także dla firm w Warszawie – z powodzeniem obsługujemy klientów ze stolicy.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Warszawie

Fraza: Szewc Warszawa Tapicer Warszawa Ślusarz Warszawa
Cena / m-c: 99 PLN 139 PLN 119 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

BEZPŁATNA wycena

Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.7/5 na podstawie 28 głosów