Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności
Regulamin strony

Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą lub pracujących w działach marketingu zastanawia się, ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej. Odpowiedź nie jest prosta. Cena zależy bowiem od wielu czynników, nie funkcjonuje tu sztywny cennik pozycjonowania. Należy wziąć pod uwagę branżę, konkurencyjność fraz, na które chcemy prowadzić pozycjonowanie www oraz to, w jakiej kondycji jest aktualnie strona internetowa – czy jest już zoptymalizowana pod względem wytycznych wyszukiwarki Google oraz ile zostało zamieszczone na niej treści.

Cena pozycjonowania stron w Warszawie

Warto mieć świadomość, że jeśli należymy do jednej z bardziej konkurencyjnych branż, cena pozycjonowania w Google będzie z pewnością wyższa. Podobnie, kiedy chcemy pozycjonować stronę internetową w dużym mieście, jakim jest na przykład Warszawa – z pewnością podniesienie pozycji witryny w Google zajmie specjalistom więcej czasu. Należy jednak pamiętać, że pozycjonowanie strony internetowej to proces, który przynosi długofalowe korzyści i poniesiony nakład pracy z pewnością pozwoli na utrwalenie marki w świadomości użytkowników oraz obecność na dobrych pozycjach w Google nawet po zaprzestaniu działań.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron www?

Proponujemy Państwu współpracę z agencją, która w przejrzysty sposób przedstawia zakres swoich działań. Pierwszą częścią procesu jest etap analityczny – strona internetowa musi zostać zbadana pod względem linków przychodzących i wychodzących, naturalnych wyników wyszukiwania i wielu innych czynników. Cena pozycjonowania strony www obejmuje także tworzenie treści zoptymalizowanych pod względem słów kluczowych wybranych przez klienta. Aktualnie kładzie się coraz większy nacisk właśnie na wartościowy content, dlatego bardzo ważne jest, aby strony internetowe oferowały go swoim czytelnikom oraz oczywiście – wyszukiwarce Google. Czasami strony internetowe są też obarczone „problemami z przeszłości” – na przykład zbudowano je na domenach, do których prowadziły kiepskiej jakości linki. W takich sytuacjach również pomogą nasi specjaliści do spraw pozycjonowania w Google i zaproponują najlepsze rozwiązanie, jakie pozwoli na zaistnienie w wynikach wyszukiwania

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Jesteśmy agencją, która oferuje pozycjonowanie także dla firm w Warszawie – z powodzeniem obsługujemy klientów ze stolicy.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Warszawie

Fraza Cena / m-c
szewc Warszawa99 PLN
tapicer Warszawa139 PLN
ślusarz Warszawa119 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.7/5 na podstawie 28 głosów