Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej
Pełna treść Polityki Prywatności
Regulamin strony

SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych według wytycznych Google, to podstawowe działanie, o które powinna zadbać każda firma korzystająca z Internetu jako kanału reklamowego. Pozycjonowanie stron www jest bardzo istotne, a osiągnięcie zadowalających rezultatów (pojawienie się w top 10 wyników wyszukiwania) może znacznie zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów. Jak pokazują statystyki, zdecydowana większość użytkowników Google odwiedza tylko kilka pierwszych linków prezentowanych po wpisaniu w wyszukiwarkę wybranego słowa kluczowego.

Jako agencja SEO z ponad 10-letnim doświadczeniem możemy zaproponować naszym Klientom we Wrocławiu najlepsze rozwiązania w zakresie pozycjonowania strony internetowej, które przełożą się na wzrost ruchu w obrębie witryny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Cena pozycjonowania stron we Wrocławiu

Najważniejszym czynnikiem w procesie pozycjonowania jest sama strona internetowa, którą prezentujemy odbiorcom oraz robotom wyszukiwarki Google. Strony internetowe, które nie oferują wysokiej jakości treści zoptymalizowanej pod słowa kluczowe, nie mają szansy zaistnieć w sieci. Cena usług pozycjonowania strony internetowej wynika w dużej mierze z liczby fraz, na które chcemy się pojawiać w rezultatach wyszukiwania. W branży SEO nie istnieje w zasadzie sztywny cennik – wszystko zależy od wspomnianej liczby słów kluczowych, ich konkurencyjności oraz danej moszy. Branże, które są polem działania dużych firm i korporacji, są trudniejsze w pozycjonowaniu www – we Wrocławiu i we wszystkich innych większych miastach.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Google?

Pozycjonowanie strony www to koszty związane z przebudową lub rozbudową treści, które już posiada strona internetowa, a także z pozyskiwaniem linków prowadzących do naszego serwisu. Gdzie linkuje się strony internetowe? Naturalne, dobrze widziane przez Google odnośniki powinny być zamieszczane przede wszystkich na tematycznych portalach, forach oraz w artykułach sponsorowanych.

Warto jednak zauważyć, że proces pozyskiwania linków powinien zostać poprzedzony dogłębną analizą strony www oraz prowadzących do niej linków przychodzących – jako profesjonalna agencja pozycjonowania działamy właśnie w taki sposób.

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Wszystkie firmy z Wrocławia zainteresowane usługami naszej agencji zapraszamy do kontaktu.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Warszawie

Fraza Cena / m-c
szewc Wrocław79 PLN
tapicer Wrocław99 PLN
blacharz Wrocław69 PLN

Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.4/5 na podstawie 32 głosów