SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych według wytycznych Google, to podstawowe działanie, o które powinna zadbać każda firma korzystająca z Internetu jako kanału reklamowego.

Pozycjonowanie stron www jest bardzo istotne, a osiągnięcie zadowalających rezultatów (pojawienie się w top 10 wyników wyszukiwania) może znacznie zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów.
Jak pokazują statystyki, zdecydowana większość użytkowników Google odwiedza tylko kilka pierwszych linków prezentowanych po wpisaniu w wyszukiwarkę wybranego słowa kluczowego.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Najważniejszym czynnikiem w procesie pozycjonowania jest sama strona internetowa, którą prezentujemy odbiorcom oraz robotom wyszukiwarki Google. Strony internetowe, które nie oferują wysokiej jakości treści zoptymalizowanej pod słowa kluczowe, nie mają szansy zaistnieć w sieci. Cena usług pozycjonowania strony internetowej wynika w dużej mierze z liczby fraz, na które chcemy się pojawiać w rezultatach wyszukiwania. Na jej wysokość wpływa również mnogość czynników rankingowych. W branży SEO nie istnieją sztywne ceny pozycjonowania stron – wszystko zależy od wspomnianej liczby słów kluczowych, ich konkurencyjności. Branże, które są polem działania dużych firm i korporacji, są trudniejsze w pozycjonowaniu www – we Wrocławiu i we wszystkich innych większych miastach.

Podniesienie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google jest procesem wymagającym podjęcia odpowiednich działań.
Stosownie przeprowadzone czynności w ramach procesu pozycjonowania stron www umożliwiają osiągnięcie przez stronę internetową wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania
To z kolei przekłada się na większą widoczność danej firmy w Google i dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

Na skuteczne pozycjonowanie we Wrocławiu wpływa około 200 czynników rankingowych. Powoduje to konieczność wykorzystania dużych nakładów czasu, kosztów oraz umiejętności osoby zajmującej się tym aspektem funkcjonowania strony internetowej w firmie. Należy również zauważyć, że pozycjonowanie nie jest dziedziną naukową. Zatem jedyną drogą do zyskania umiejętności w tym zakresie jest doświadczenie. Czy Twój biznes może pozwolić sobie na naukę na żywym organizmie? Zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem jest powierzenie pozycjonowania strony internetowej we Wrocławiu doświadczonym specjalistom agencji Widzialni.pl. Nasze doświadczenie budujemy już od kilkunastu lat świadcząc skuteczne pozycjonowanie stron internetowych z Wrocławia i innych miejsc w kraju oraz za granicą.


Skuteczna agencja SEO podejmie się pozycjonowania strony www w mieście Wrocław, jak i innych zakątkach Polski.
Pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu to skomplikowany i długofalowy proces, którego celem jest uzyskanie najwyższych pozycji wybranych fraz kluczowych w wynikach wyszukiwania oraz zwiększenie widoczności serwisu w sieci. Cena, jaką trzeba ponieść w związku z pozycjonowaniem stron internetowych to, jak wspominaliśmy wcześniej, składowa wielu czynników, takich jak chociażby:
Jako agencja SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem możemy zaproponować naszym Klientom we Wrocławiu najlepsze rozwiązania w zakresie pozycjonowania strony internetowej, które przełożą się na wzrost ruchu w obrębie witryny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Pozycjonowanie strony www to koszty związane z przebudową lub rozbudową treści, które już posiada strona internetowa, a także z pozyskiwaniem linków prowadzących do naszego serwisu. Gdzie linkuje się strony internetowe? Naturalne, dobrze widziane przez Google odnośniki powinny być zamieszczane przede wszystkich na tematycznych portalach, forach oraz w artykułach sponsorowanych.

Pozycjonowanie szerokie (Long Tail SEO)

Fraza Ilość wyszukań**
pozycjonowanie strony wrocław 880
pozycjonowanie wrocław 1000
pozycjonowanie stron internetowych wrocław 260
** Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/


Działamy na terenie całej PolskiKompleksowe usługi pozycjonowaniaKilkunastolenie doświadczenie

Warto jednak zauważyć, że proces pozyskiwania linków powinien zostać poprzedzony dogłębną analizą strony www oraz prowadzących do niej linków przychodzących – jako profesjonalna agencja pozycjonowania działamy właśnie w taki sposób. Wszystkie firmy z Wrocławia zainteresowane usługami naszej agencji zapraszamy do kontaktu.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych dla Wrocławia

Fraza: Szewc Wrocław Tapicer Wrocław Blacharz Wrocław
Cena / m-c: 79 PLN 99 PLN 69 PLN

* Cennik w tabeli jest przykładowy i może ulec zmianie.

Pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu z agencją Widzialni.pl to najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Nasze wieloletnie doświadczenie, poświadczone wieloma sukcesami umiejętności, a także rosnące grono zadowolonych Klientów, świadczą o najwyższej jakości i rzetelności świadczonych usług. Oferujemy efektywne działania w korzystnej cenie dla każdej strony internetowej. Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielki lokalny biznes usługowy, sklep internetowy czy stronę informacyjną, jeśli interesuje Cię skuteczne pozycjonowanie stron we Wrocławiu, skontaktuj się z agencją Widzialni.pl już dzisiaj i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

BEZPŁATNA wycena

Administratorem Państwa danych osobowych jest Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k. czytaj więcej

Sprawdź cennik pozycjonowania w innych miastach:

Oceń naszą usługę:
pozycjonowanie stron internetowych
4.4/5 na podstawie 62 głosów