SEO, czyli optymalizacja stron według wytycznych wyszukiwarek, a w Polsce konkretnie Google, to podstawowe działanie, o które powinna zadbać każda firma korzystająca z Internetu jako kanału reklamowego. Pozycjonowanie stron jest bardzo istotne, a osiągnięcie zadowalających rezultatów (pojawienie się w top 10 wyników wyszukiwania) może znacznie zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów. Jak pokazują statystyki, zdecydowana większość użytkowników Google odwiedza tylko kilka pierwszych linków prezentowanych po wpisaniu w wyszukiwarkę wybranego słowa kluczowego.

Jako agencja SEO z ponad 10-letnim doświadczeniem możemy zaproponować naszym Klientom we Wrocławiu najlepsze rozwiązania, które przełożą się na wzrost ruchu w obrębie witryny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Cena pozycjonowania stron we Wrocławiu

Najważniejszym czynnikiem w procesie pozycjonowania jest sama strona internetowa, którą prezentujemy odbiorcom oraz robotom wyszukiwarki Google. Strony internetowe, jakie nie oferują wysokiej jakości treści zoptymalizowanej pod słowa kluczowe, nie mają szansy zaistnieć w sieci. Natomiast cena usług pozycjonowania wynika w dużej mierze z liczby fraz, na które chcemy się pojawiać w rezultatach wyszukiwania. W branży SEO nie istnieje w zasadzie sztywny cennik – wszystko zależy od wspomnianej liczby słów kluczowych, ich konkurencyjności oraz danej branży. Branże, które są polem działania dużych firm i korporacji, są trudniejsze w pozycjonowaniu – we Wrocławiu i we wszystkich innych większych miastach.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie to koszty związane z przebudową lub rozbudową treści, które już posiada strona internetowa, a także z pozyskiwaniem linków prowadzących do naszego serwisu. Gdzie linkuje się strony internetowe? Naturalne, dobrze widziane przez Google odnośniki powinny być zamieszczane przede wszystkich na tematycznych portalach, forach oraz w artykułach sponsorowanych.

Warto jednak zauważyć, że proces pozyskiwania linków powinien zostać poprzedzony dogłębną analizą domeny oraz prowadzących do niej linków przychodzących – jako profesjonalna agencja pozycjonowania działamy właśnie w taki sposób.

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Wszystkie firmy z Wrocławia zainteresowane usługami naszej agencji zapraszamy do kontaktu.

FrazaOpłata
szewc Wrocław79 PLN
tapicer Wrocław99 PLN
blacharz Wrocław69 PLN

Opłaty w tabeli są kwotami przykładowymi i mogą ulec zmianie.