Telematics Technologies sp. z o.o.
(dawniej NaviExpert sp. z o.o.)

„Z Agencją Widzialni.pl współpracujemy od 2014 roku w zakresie SEO 2.0 oraz od 2018 roku w zakresie kampanii Google Ads. Cenimy sobie profesjonalne podejście specjalistów z działu SEO oraz PPC i jesteśmy zadowoleni z jakości oferowanych usług, a także osiąganych rezultatów. Cenimy sobie profesjonalne podejście specjalistów z działu SEO i PPC…”

Kaliński - Układy wydechowe

„Na początku 2020 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Widzialni.pl korzystając z usługi SEO 2.0. Firma Widzialni.pl już na początku współpracy wskazała nam konkretny plan działań, który obecnie wspólnie realizujemy. Cały czas pozostajemy w stałym kontakcie, obserwujemy efekty, wprowadzamy zmiany. Dzięki współpracy systematycznie notujemy lepsze wyniki, zdobywając coraz większą część rynku.”

UTAL sp. z o. o.

„Z przyjemnością rekomendujemy usługi agencji Widzialni.pl w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Z agencją jesteśmy związani od 2014 roku, a nasza współpraca wciąż trwa. Działania realizowane w ramach pozycjonowania, w tym optymalizacji stron internetowych, prowadzone są przez doświadczonych specjalistów…”

PRO-MAR S.A.

„Jako przedstawiciele Pro-Mar S.A., z przyjemnością informuję, że współpracujemy z firmą Widzialni.pl od kilku lat. Współpraca rozpoczęła się w styczniu 2014 r. i trwa nadal, ponieważ, jesteśmy bardzo zadowoleni z promocji naszej firmy w Internecie - nie tylko w Polsce, ale także za granicą.”

GoldenSubmarine Sp. z o.o. Sp.k.

„Jako niezależna agencja postdigitalowa współpracujemy z wieloma firmami, w tym z agencją Widzialni.pl. W czasie kilkuletniej współpracy poleciliśmy poznańskiej agencji kilkunastu klientów, którzy do dziś korzystają z usług z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego i pozycjonowania. Współpraca z Widzialnymi to szybkie, zdecydowanie i przede wszystkim skuteczne działania…”

IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o.

„Niniejszym mamy przyjemność zarekomendować usługi firmy Widzialni.pl Sp. z o.o. Sp.k., z którą współpracujemy od 2013 r. Podczas wielu lat udanej współpracy przekonaliśmy się o rzetelności i skuteczności firmy Widzialni.pl Sp. z o.o. Sp.k., która realizuje dla nas działania z zakresu pozycjonowania strony internetowej oraz kampanii Google Ads, mające na celu promocję naszej firmy w internecie. Głównym kryterium wyboru firmy Widzialni.pl Sp. z o.o. Sp. k., była jej sprawdzona pozycja na rynku marketingu internetowego…”

Gezet Sp.z o.o

„Z agencją Widzialni.pl współpracujemy od 2016 roku i wciąż chętnie korzystamy z usług tej firmy. Indywidualne podejście do klienta, strategiczne opracowanie planu działania i wymierne efekty realizowanej usługi 2.0 to tylko niektóre z czynników potwierdzających profesjonalizm specjalistów z poznańskiej agencji SEO. Bazując na własnym doświadczeniu, możemy z czystym sumieniem polecić Widzialni.pl każdej firmie, która pragnie poprawić swoją pozycję w Internecie.”

ACO Spółka z o.o. Spółka komandytowa

„Z firmą Widzialni.pl łączy nas długa współpraca. Z usług pozycjonowania stron internetowych korzystamy już od 2006 roku, a od października 2019 roku rozpoczęliśmy działania w ramach usługi SEO 2.0. Agencja Widzialni.pl prowadzi dla nas także kampanie na LinkedIn oraz w zakresie Facebook Ads. Skuteczność, dynamika działań i doskonały kontakt z klientem – tak w skrócie możemy określić kilkunastoletnią współpracę z poznańską agencją SEO…”

interLAN sp. z o.o.sp.k.

"Z firmą Widzialni.pl łączy nas wieloletnia współpraca, którą wyróżnia skuteczność, olbrzymie zaangażowanie i obopólne zaufanie. Wysokie kompetencje, przyjazne i partnerskie podejście oraz wysoka kultura osobista to cechy, które łączą wszystkie osoby z Widzialnych, z którymi miałam i mam przyjemność współpracować."

DANOIL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.

„Rekomendujemy usługi firmy Widzialni.pl Sp. z o.o. Sp.k., z którą współpracujemy od 2015 r. Podczas wielu lat udanej współpracy przekonaliśmy się o jej profesjonalizmie i skuteczności, która realizuje dla nas działania z zakresu pozycjonowania strony internetowej oraz kampanii Google Ads, mające na celu promocję naszej firmy w internecie. Wszelkie działania prowadzone przez firmę przebiegają fachowo, terminowo, a przede wszystkim zgodnie z naszymi oczekiwaniami…”

Rubb Polska Sp. z o. o.

„Współpracujemy z firmą Widzialni.pl od prawie dwóch lat. Zakres naszej współpracy obejmuje wszelkie działania SEO, mające na celu poprawienie widoczności naszego serwisu internetowego w wyszukiwarkach. Zadanie nie jest łatwe ze względu na niszową branżę – produkcja hal namiotowych i hal ocieplanych – a także prężnie działającą od lat konkurencję. Współpraca z zespołem Widzialni.pl przebiega bardzo sprawnie i efektywnie…”

Impuls S.C.

„Mamy przyjemność zarekomendować usługi firmy Widzialni.pl Sp. z o.o. Sp.k., z którą współpracujemy od 2017 r. Podczas tego okresu przekonaliśmy się o rzetelności i skuteczności firmy Widzialni.pl Sp. z o.o. Sp.k., która realizuje dla nas działania z zakresu pozycjonowania strony internetowej…”

MAŁKOWSKI-MARTECH S.A.

"Od 2014 roku współpracujemy z agencją Widzialni.pl w zakresie usług SEO oraz płatnych kampanii Google Ads dla naszej spółki Małkowski-Martech S.A.. Widzialni.pl od 6 lat zapewniają wysokiej jakość usługi i wyniki w w/w zakresie. Dzięki terminowości, profezjonalizmowi i kompetencji..."

Milomi Music

„Do firmy Widzialni.pl sp. z o.o. zwróciłam się przy okazji zamiaru promowania jednego z moich muzycznych utworów udostępnionych w serwisie YouTube. Usługa obejmowała obsługę kampanii Google Ads. Od samego początku kontakt z pracownikami przebiegał w miłej atmosferze. Są oni zaangażowani, profesjonalni, rzetelni i komunikatywni. Nie tylko dbali o moje zadowolenie z efektów kampanii, ale także relacja z klientem była prowadzona na najwyższym poziomie…”

Czachorowski i s-ka Małgorzata Czachorowska Wojciech Czachorowski s.c.

„Po 15 latach współpracy z różnymi firmami w 2017 roku w końcu trafiliśmy na firmę, która nie obiecuje a działa. Już po kilku miesiącach pojawiliśmy się w pierwszej dziesiątce pozycjonowanych firm, a obecnie często jesteśmy na podium. Również kampanie Google Ads są prowadzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a budżet na nie przeznaczony jest mądrze wydatkowany przez osoby nadzorujące jej przebieg. Mieliśmy bezpośredni kontakt z kilkoma pracownikami firmy Widzialni.pl. Wszyscy posiadają dużą wiedzę, są chętni do wytłumaczenia niejasnych rzeczy, wysoka kultura obsługi…”

"FLOTA" Krzysztof Krawczyk

„Z usług SEO korzystam od ponad roku. Jestem szczególnie zadowolony z podejścia do klienta i łatwości kontaktu z zespołem. Usługa jest wykonywana profesjonalnie, efekty są widoczna a musze przyznać, że frazy i ilość konkurencji jest duża. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do klienta oraz szczegółowe raporty przysyłane miesięcznie. Z tego miejsca dziękuję pani Kamili Łopuszyńskiej, panu Bartłomiejowi Speth i całemu zapleczu technicznemu…”

Wostal Wojciech Soczawa

„Polecam usługi firmy Widzialni.pl Sp. z o.o. Sp.k., z którą współpracuję od 2015 r. i która realizuje dla mnie działania z zakresu pozycjonowania strony internetowej. Podczas 5 lat udanej współpracy przekonałem się o jej skuteczności oraz efektywności…”

ELA-COMPIL Sp. z o.o.

"Chcielibyśmy polecić usługi firmy Widzialni.pl Sp. z o.o. Sp.k., z którą współpracujemy od sierpnia 2018 r. w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej www.ela.pl.